پلیس راه تهران بزرگ از ترافیک سنگین در جاده های پایتخت خبر داد

به گزارش شفقنا از مهر، سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: با رصد دوربین های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر تهران، وضعیت ترافیک در جاده ها و بزرگراه های پایتخت در صبح سه شنبه 13 مرداد 1401. قبول کرد، شاهد حجم زیاد ترافیک و آغاز تردد در جاده های تهران بودیم.

سرهنگ شریفی گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری و جنت آباد، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله از غرب به شرق. مسیر از رحمانی ترافیک است.

وی ادامه داد: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب شمال شمال گلشندوست شاهد ترافیک سنگینی هستیم.

سرهنگ شریفی افزود: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر چمران جنوب به شمال در قطعه حکیم به همت، غرب به شرق. مسیر جاده مخصوص گل است و در بزرگراه غرب به شرق از چیتگر و آزادگان شاهد ترافیک صبحگاهی هستیم.

وی بیان کرد: آزادی در مسیر غرب به شرق از استاد معین و مسیر نواب جنوب به شمال از سمت شهید چراغی و جانبازان در هر دو مسیر ترافیک سنگینی دارند.

وی با اشاره به تصادف راننده کامیون در محور فتح گفت: کوچکترین تصادف معمولی باعث تردد در جاده ها می شود و ممکن است در صورت عدم جلوگیری از تصادف مضر ترافیک سنگینی در شبکه راه های متصل به هم ایجاد شود. بنابراین رانندگان باید توجه کافی و لازم را داشته باشند.در حین رانندگی و پس از تصادف با خسارت فراموش نکنید که خودروها را به کنار جاده و گذرگاه ایمن هدایت کنید تا کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی به محل حادثه برسند. تصادف.

  روسیه به دنبال تسلط بر شرق و جنوب اوکراین است

سرهنگ شریفی همچنین از عابران پیاده خواست همیشه به چراغ های راهنمایی و رانندگی توجه کنند و در صورت قرمز بودن چراغ ها پشت چراغ قرمز توقف کرده و همیشه از خطوط تردد عابر پیاده عبور کرده و از تردد در طول و عرض معابر جدا خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید