وزیر اطلاعات: تلاش دولت برای گسترش روابط با کشورهای همسایه است

169820514 خبر عجیب

شفقنا- وزیر اطلاعات گفت: دولت مردمی و انقلابی آیت الله سیدابراهیم رئیسی تصمیم جدی برای اجرای فرامین، بیانات و رهنمودهای رهبر فرزانه و فرزانه انقلاب اسلامی دارد.

به گزارش ایرنا شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین سیداسماعیل خطیب روز جمعه در بیست و پنجمین اجلاس سراسری ائمه جماعات کشور که در تهران برگزار شد، اظهار کرد: دولت مردمی و انقلابی آیت الله رئیسی دارای یک دولت جدی است. تصمیم به پیروی از دستورات، بیانات و رهنمودهای رهبر فرزانه و فرزانه انقلاب اسلامی، عملیاتی را انجام دهید که با یاری ائمه جمعه و جماعات و صبر و استقامت مردم امکان پذیر است.

وزیر اطلاعات افزود: با وجود سرمایه گذاری دشمن و جنگ های تمام عیار علیه امنیت کشور، شرایط برای امنیت کشور مساعد است و در این دولت مردمی و انقلابی با هم افزایی، هماهنگی و مناسب و همه جانبه – همکاری بین ارتش، نیروی انتظامی، قوه قضائیه و سازمان های اطلاعاتی آغاز شده است، شاهد یک نهاد امنیتی مطلوب در کشور هستیم.

خطیب همچنین به اقدامات و اقداماتی که رژیم صهیونیستی برای ایجاد ناامنی و خرابکاری در کشور دنبال می کند اشاره کرد و تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) بر خلاف دستورات رژیم صهیونیستی موفق شدند یکی از تیم های عملیاتی رژیم صهیونیستی را به هلاکت برسانند. اعلامیه ای از رسانه های بومی اگر موفق به انفجار شدند آنها را دستگیر کنید و نقشه آنها را خنثی کنید.

وی با اشاره به اقدامات اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران برای تامین امنیت ملی کشور گفت: هر کشوری که لانه ای علیه امنیت کشور ما دارد باید بداند که از اقدامات ما در امان نخواهد بود.

  نفوذ بلاک چین در خانه ها خبرگزاری بین المللی شفقنا

وزیر اطلاعات افزود: اکنون رژیم صهیونیستی هر روز یک حادثه را تجربه می کند و این یکی از موفقیت های جبهه مقاومت و برکات به جا مانده از مکتب شهید سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی است.

خطیب یادآور شد: دولت برای ساماندهی معیشت مردم گام های بزرگ و قابل تقدیری برداشته و با انشاء الله شرایط اقتصادی کشور در مسیر مطلوبی پیش خواهد رفت.

وی در خصوص تعامل با همسایگان گفت: دولت از تمام توان خود برای گسترش ارتباطات و تعامل با کشورهای همسایه استفاده می کند.

وزیر اطلاعات همچنین سفرهای دولت به استان را مورد اشاره قرار داد و افزود: یکی از عواملی که مردم با دولت ارتباط خوبی دارند رویکرد مردمی این دولت است که حضور رئیس جمهور در صحنه از آن جمله است. یکی از نشانه های آن است

دیدگاهتان را بنویسید