هزینه 30 میلیارد تومانی ساخت مجموعه ورزشی شهدای شاطری در منطقه قم 3

وی با اشاره به ویژگی های مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شاطری خاطرنشان کرد: این پروژه از سال 1397 آغاز شد اما به دلیل شرایط اجتماعی حاکم بر جامعه به دلیل بیماری کرونا حدود دو سال با وقفه مواجه شد.

مدیر منطقه سه شهرداری قم ادامه داد: مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شاطری در زیربنای یک هزار و 500 متر مربع شامل هزار و 200 مترمربع پروژه اصلی با 900 مترمربع سالن ورزشی اجرا شده است.

وی با اشاره به اصول مهندسی دقیق به کار رفته در این پروژه افزود: در این مجموعه فرهنگی ورزشی 300 متر مربع برای سالن بدنسازی، نمازخانه و ورزش های رزمی در نظر گرفته شده است.

روحانی وزیری بابیان اینکه در این پروژه 250 صندلی برای تماشاگران ساخته شده است، تصریح کرد: نصب و استقرار دو دستگاه کولر گازی مدرن، 100 نورافکن به همراه کپسول آتش نشانی بخشی از تجهیزات مورد استفاده در این سالن ورزشی است.

وی افزایش سرانه فعالیت های فرهنگی و ورزشی را یکی از نیازهای مهم منطقه می داند و گفت: برای ساخت مجموعه فرهنگی ورزشی شهدای شاطری 30 میلیارد تومان هزینه شده است.

مدیر منطقه سه شهرداری قم ساماندهی ورودی شهر قم از عوارضی کاشان را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: برای ساماندهی محور شهید بادیان 180 میلیارد ریال اعتبار هزینه شد.

وی ادامه داد: در این طرح 15 هزار متر مربع زیرسازی و 5 هزار تن آسفالت اختصاص یافت و این پروژه در بازده زمانی 9 ماهه به بهره برداری رسید.

  بنیاد شهید نباید نگاه مطالبه گری به جامعه ایثارگران داشته باشد/ حل مشکلات ایثارگران وظیفه دولت و مجلس است.

دیدگاهتان را بنویسید