هتل و اردوی تیم ملی فوتبال ایران در دوحه مشخص شد

به گزارش شفقنا، فدراسیون بین المللی فوتبال محل حضور تیم های حاضر در جام جهانی 2022 قطر را مشخص کرد. فیفا همچنین اردوی تمرینی هر یک از آنها را مشخص کرده است تا بهترین هتل های ممکن در اختیار 32 تیم حاضر در این مسابقات قرار گیرد.

تیم ملی فوتبال ایران که در گروه B مقدماتی با تیم های انگلیس، آمریکا و ولز بازی می کند، در هتل الریان (مجموعه دوحه کوریوس هیلتون) حضور خواهد داشت.

همچنین زمین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در باشگاه الریان قطر و در قسمت اول این مجموعه است.

تیم ملی فوتبال ایران در یکی از بهترین هتل های دوحه که بسیار نزدیک به محل تمرین این تیم است و برای اقامت دو هفته ای در نظر گرفته شده است، حضور خواهد داشت. همچنین در صورت صعود تیم ملی به مرحله حذفی، همان هتل برای ادامه کار رزرو می شود.

تیم ملی ایران در منطقه ای از دوحه حضور خواهد داشت که هیچ یک از تیم های همگروه در آن منطقه حضور ندارند. تیم ملی آمریکا به طور کامل در یک منطقه ساحلی مستقر خواهد شد، اما تمرینات خود را در ورزشگاه الغرافه برگزار خواهد کرد. همچنین ملی پوشان انگلیس ضمن اقامت در هتل الوکره در یک اردوی آماده سازی نزدیک محل اقامت خود که وابسته به باشگاه الوکره است حضور خواهند داشت. کاروان تیم ملی ولز نیز در هتل دلتای قطر اقامت خواهد داشت و تمرینات خود را در باشگاه السد ادامه خواهد داد.

برنامه دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران در گروه B به شرح زیر است:

  محور کرج - چالوس به طور موقت یکطرفه / تردد فشرده در جاده های منتهی به تهران

* انگلستان – ایران; دوشنبه 30 آبان؛ ساعت 4:30 بعد از ظهر

* ولز – ایران; جمعه 13 آبان؛ ساعت 1:30 بعد از ظهر

* ایران – آمریکا؛ سه شنبه 17 آذر؛ 10:30 شب

دیدگاهتان را بنویسید