نیروی انتظامی حافظ نظم و امنیت و ارزش های والای انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرگزاری موج، جلسه مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی با حضور حسین اشتری فرمانده انتظامی کشور در ستاد فرج برگزار شد و در این جلسه تعامل فرج و مجلس در راستای تامین زیرساخت های امنیتی پلیس، تلاش برای تقویت و افزایش بودجه فراجا با رویکرد حمایت از ارتقای امنیت عمومی، لزوم حمایت مجلس از نیروی انتظامی کشور در حوزه امنیت اخلاقی، تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف، توجه به اولویت ها و به اصطلاح

نیروی انتظامی پاسدار ارزش های نظام و انقلاب است

سردار حسین اشتری در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: فرماندهی عالی انتظامی کشور طبق قانون با ناهنجاری های اجتماعی برخورد می کند. امروز نیروی انتظامی کشور بر اساس وظایف ذاتی و محوله در خصوص این مهم وارد میدان شد.

وی همچنین پلیس را حافظ قانون و ارزش های والای انقلاب اسلامی دانست و بر لزوم حمایت مجلس از نیروی انتظامی در کشور تاکید کرد.

هوشمند کردن اولویت Farage

سردار اشتری در ادامه به اطلاعات پلیس و اولویت آن در فراجا اشاره کرد و تصریح کرد: تحول و نوآوری در پلیس با بکارگیری کامل اطلاعات امکان پذیر است؛ در این راستا با استفاده از هوش و ذکاوت پلیس راهور می شود. موضوع اطلاعات یکی از اولویت های اصلی و مهم پلیس کل کشور است که در سال های اخیر اقدامات مطلوبی در این راستا انجام شده است.

وی تاکید کرد: توجه به هوشمندسازی پلیس قطعا بسیاری از خلاءها را برطرف می کند بنابراین باید تا رسیدن به نقطه مطلوب تمام شرایط لازم در این راستا فراهم شود.

  لزوم اولویت‌بندی پروژه‌های عمرانی 1401 / تامین اعتبار، ملاک ارزیابی دستگاه‌ها و اثربخشی آن‌ها است.

تقویت زیرساخت های پلیس برای امنیت

این مقام انتظامی همچنین گفت: به منظور ایمن سازی و تقویت زیرساخت های امنیتی نیروی انتظامی و تمرکز بر تقویت و افزایش بودجه و اعتبار فراجا با رویکرد کمک به ارتقای امنیت عمومی، فرماندهی کل نیروی انتظامی نیازمند مراجع قضایی است. کشور و شورای اسلامی تعامل مطلوبی با یکدیگر داشته باشند.

بهبود معیشت کارکنان

سردار اشتری به اهمیت ارتقای معیشت کارکنان و نقش آن در اجرای صحیح ماموریت ها اشاره کرد و گفت: ارتقای سطح رفاه و معیشت کارکنان همچنان در اولویت فرج است و حمایت مجلس و نمایندگان فرج مورد نیاز است. در این رابطه.

افزایش هزینه جنایت، ماموریت های گسترده از مرز تا مرکز، مقابله با قاچاق اسلحه و مهمات، مبارزه با مواد مخدر و سرقت، رصد فضای مجازی، ساماندهی اتباع غیرمجاز و غیره. در این دیدار پلیس کشور از آنها یاد کرد و به آنها توجه ویژه ای داشت. را

دیدگاهتان را بنویسید