نصب کارتخوان در چهار هزار و 520 نانوایی خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، ناصر شیربافیان، مدیر نظارت و بازرسی محصولات سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی اعلام کرد: از مجموع پنج هزار و 650 نانوایی دارای مجوز در خراسان رضوی، سهمیه آرد یارانه ای تاکنون 4520 نانوایی اقدام به نصب دستگاه های ویژه و اجرای این طرح کرده اند.

شیربافیان در ادامه این خبر افزود: با این حال برخی نانوایان با دستگاه کارت خوان تخلفات نیز جدید است که یکی از آنها مغایرت تعداد نان موجود در کارتخوان با نان واقعی تحویلی است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: این دلایل مختلف از جمله گرانی است نان سعد به گرانی نان کنجدی و گرانی پلاستیک، فروش انواع نان از جمله نان سبزی و خشک و ثبت آن در دستگاه کارت خوان که بیشتر از نان درج شده در دستگاه است، اشاره کرد.

مدیر نظارت و بازرسی محصولات سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی نیز یادآور شد: در حال حاضر دولت برای فروش نان با دستگاه های کارتخوان جدید 15 درصد یارانه مستقیم می دهد. نانواها پرداخت می کند

شیربافیان تصریح کرد: کسر وزن نان تولیدی برخی نانوایان از دیگر تخلفات است و در همه نانوایی ها نوع نان مجاز پخت، وزن نان در مورد نان سنگی و وزن چانه برای سایر انواع نان. نان و قیمت ثابت نان.

وی تصریح کرد: همچنین ساعات پخت و روزهای تعطیل مجاز نیز باید بر روی تابلویی نصب شود که در محل بلوک برای همه قابل رویت باشد و به این ترتیب مردم می توانند عملکرد بلوک های عرضه نان را به عنوان سطح اول کنترل کنند. از نظارت

  بیانیه فدراسیون فوتبال کانادا درباره جزئیات لغو بازی با ایران

شربافیان در خاتمه افزود: مشتریان باید رسید خرید نان را از دستگاه کارتخوان دریافت و از مطابقت اطلاعات موجود در آن با تعداد و نوع نان خریداری شده اطمینان حاصل کنند و سامانه پیامکی 3000765555 آماده دریافت شکایات مردمی در این زمینه است. .

دیدگاهتان را بنویسید