معروفی به چهره برجسته پنجمین همایش ملی ارتقای اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی دانشگاه تهران تبدیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج، پنجمین همایش ملی ارتقای اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی با حضور یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش، محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران و جمعی از اساتید کشوری در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد. و مقامات نظامی انجام شد.

وزیر آموزش و پرورش در این همایش اظهار داشت: روی آوردن به مقوله مسئولیت اجتماعی از سوی بنگاه های اقتصادی نباید صرفا از منظر رقابتی در بازار و برای اخذ گواهینامه های داخلی و بین المللی انجام شود. بلکه این مقوله را باید از منظر یک تعهد ملی در نظر گرفت.

همچنین رئیس دانشگاه تهران در سخنانی در خصوص مسئولیت اجتماعی گفت: در توسعه پایدار باید شاهد رشد و توسعه از نظر مولفه های مالی و اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی باشیم و در این راستا باید یک فرآیند سه جانبه تعریف شود تا تحقق هدف پیشرفت نهایی

وی افزود: هرچه بتوانیم جایگاه CSR سازمان ها را بهبود بخشیم، بیشتر می توانیم شکاف های گذشته در توسعه پایدار را جبران کنیم و نقش آنها را در هم افزایی ایجاد سرمایه اجتماعی برای حمایت مالی، اقتصادی و افزایش دهیم. سرمایه زیست محیطی

در پایان این همایش از تعدادی از سازمان ها و افراد فعال در امر مسئولیت اجتماعی از جمله دکتر عطاءالله معروفی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به عنوان فرد موثر در انجام مسئولیت اجتماعی با گواهی نامه تقدیر به عمل آمد. قدردانی از رئیس دانشگاه تهران انجام شد.

  مراسم روز جهانی قدس در بصره برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید