مسئولان اجرایی باید از تمام ظرفیت خود برای برگزاری مراسم باشکوه اربعین استفاده کنند

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمد سبحان حسنی پیش از ظهر امروز در جلسه بازرسان سازمان بازرسی کل کشور در خصوص برگزاری کنگره حضور یافت. اربعین خواستار استفاده از ظرفیت همه تشکل های ستادی برای برگزاری جشنواره اربعین امسال شد و گفت: در بحث اربعین هر یک از تشکل های ستادی باید به الزامات خود عمل کنند و موانع پیش روی خود را برطرف کنند.

وی افزود: جلساتی در قالب کمیته حمل و نقل برگزار و اقدامات و هماهنگی های لازم برای خدمات رسانی به زائران در این حوزه انجام شده است.

معاون استاندار ایلام ادامه داد: با توجه به اینکه اربعین امسال در گرم ترین ماه سال برگزار می شود، باید برنامه ریزی های لازم برای تامین آب به میزان لازم، موضوع اسکان زائران به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام با تاکید بر تسریع در ساماندهی اسکان و مساجد برای استفاده و خدمت رسانی به زائران گفت: مسجد عتبات مهران باید قبل از اجلاس بزرگ اربعین تکمیل شود.

حسنی با اشاره به ایجاد فضای فرهنگی برای اربعین گفت: هر ارگانی که قصد نصب بنر و فضاسازی برای اربعین را دارد باید با کمیته فرهنگی استان در حوزه اربعین هماهنگ کند.

وی با اشاره به حضور هیاتی از سازمان بازرسی کل کشور در ایلام در امور اربعین، گفت: پیشگیری، تسهیل امور و ارائه خدمات به زائران از مهمترین وظایف این بازرسان است و خواهیم کرد. تمهیدات لازم جهت حضور این عزیزان

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام کنگره اربعین را فرصتی بسیار ارزشمند برای خدمت رسانی به زائران خواند و گفت: در اربعین علاوه بر خدمات رسانی به زائران، فرصتی برای توسعه زیرساخت ها فراهم می شود که باید از آن استفاده کنیم. مزیت.

  دکتر یونسیان: وضعیت تاج در کشور همچنان رو به افول است

دیدگاهتان را بنویسید