مراسم تشییع پیکر دانش آموزان اهلی من عسل در شیراز برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری موج فارس، علیرضا شادباش در جلسه عزاداری «اهلی من عسل» با توجه به توصیه های مقام معظم رهبری مدظله العالی خطاب به جوانان و نوجوانان در بیانیه ای درباره گام دوم انقلاب گفت. : تاکید بر ارزش های معنوی مانند اخلاص، ایثار، اعتماد، گذشت، شجاعت، فروتنی و اعتماد به نفس لازم است.

معاون پرورشی و فرهنگی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: در راستای اجرای تحول بنیادین آموزش و پرورش، ترویج و نهادینه شدن فرهنگ دامپروری، آجر و تبری، امر به معروف و نهی از منکر، معرفی نقش الگوی نوجوان. شهدای دشت کربلا به ویژه حضرت قاسم بن الحسن علیه السلام همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

شادباش تاکید کرد: این برنامه 22 مردادماه همزمان با ششمین روز از ماه محرم الحرام در حرم حضرت احمد بن موسی علیه السلام با حضور باشکوه دانش آموزان از شبکه های سراسری رادیو و تلویزیون پخش می شود. در سومین حرم اهل بیت

وی گفت: دبیر و سرپرست هیئت عزاداری اهلی من عسل مسئولیت اداره قرآن، نماز و آموزش را بر عهده دارد.

وی خاطرنشان کرد: نهادهایی مانند شهرداری، سازمان اتوبوسرانی، مدیریت افتخاری آستان های احمدی و محمدی، صدا و سیما، صدا و سیمای فارس، سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل خیرین در برگزاری این سوگواره همکاری لازم را داشته باشند.

لازم به ذکر است علاوه بر مدیریت آموزش و پرورش، نواحی چهارگانه شیراز، تشکل های دانش آموزی اعم از تشکل دانش آموزی، اتحادیه انجمن های اسلامی و بسیج دانش آموزی باید شرایط را برای حضور گسترده دانش آموزان در این باشکوه فراهم کنند. رویداد.

  افزایش 54 درصدی واردات کالاهای اساسی در بندر شهید رجایی

دیدگاهتان را بنویسید