مراسم افتتاحیه، بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 13 پروژه شهری قم برگزار شد

مراسم افتتاحیه، بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 13 پروژه شهری قم برگزار شد

مراسم افتتاح، بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 13 پروژه شهری با اعتباری بالغ بر 1.3 میلیارد ریال با حضور استاندار و شهردار قم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مراسم افتتاح، بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 13 پروژه شهری با اعتباری بالغ بر 1.3 میلیارد ریال با حضور سید محمدتقی شاهچراگی استاندار قم، سید مرتضی ساکائی نژاد شهردار قم، برخی اعضای شورای اسلامی شهر قم و جمعی از مدیران شهری در حوزه های فرهنگی، ورزشی، عمرانی، حمل و نقل و فضای سبز برگزار شد.

افتتاح مجموعه فرهنگی ورزشی شهیدان شاطری و بازگشایی پروژه بهسازی ورودی شهر قم از بزرگراه امیر کبیر در محور شهید بادیان تا بلوار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از پروژه های مناطق سه گانه شهرداری قم بود که در این مراسم به بهره برداری رسید.

افتتاح بوستان خاندان حضرت مریم در منطقه یک به همراه چندین پروژه در حوزه حمل و نقل و ترافیک نیز در قالب افتتاح پروژه های جدید مجتمع دولتی شهری قم در مناطق مختلف شهری به بهره برداری رسید.

عملیات اجرایی پروژه بزرگ انحراف آبهای سطحی بلوار آیت الله بافقی که در کنترل رواناب مناطق دو، سه و شش و بهسازی فاز اول بلوار شهید خداکرم شامل زیرسازی، اصلاح و آسفالت اثربخشی ویژه ای خواهد داشت. عملیات پوشش دهی منطقه سه نیز در این مرحله است.

پروژه های حمل و نقل و ترافیک از جمله بهره برداری از پل های عابر پیاده، بهسازی تقاطع های شهری، احداث پارکینگ خودروها و موتورسیکلت ها، رونمایی از خودروهای برقی جدید برای جابجایی زائران و اجرای عملیات خط کشی در بارنگ نانو نیز در قالب پروژه های جدید به اتمام رسیده است. مجموعه مدیریت شهری قم در این مرحله.

  نادر طالب زاده نایب رئیس مجلس از آن بازدید کرد

معرفی 44 تاکسی نوسازی شده به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر قم از دیگر طرح هایی بود که در این مرحله شاهد بودیم.

در حاشیه این آیین از مادر شهیدان مدافع حرم حسین و محمدتقی شاطری با اهدای لوح تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید