قیمت ثابت برای اکثر مواد غذایی به جز مرغ

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، ابوالفضل چمندی معاون استاندار و رئیس کمیسیون تنظیم بازار استان خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: در اکثر محصولات غذایی با استثناء. مرغ با قیمت ثابت رسیده ایم.

چمندی در ادامه افزود: مرغ یکی از حداقل نیازهای غذایی مردم است و شهروندان نباید برای اکثر اقلام غذایی به جز مرغ قیمت ثابت داشته باشند. ماده غذایی سخت به دست آوردن با هزینه بالا؛ اگر مرغ گران به مغازه ها برسد و قیمت آن بالا برود، بیکاری صنفی است.

معاون استاندار و رئیس کمیسیون تنظیم بازار استان خراسان رضوی تصریح کرد: اگر فردی کم یا زیاد به الزامات صنفی خود عمل نکند، قطعا به آن فرد تذکر جدی خواهیم داد.

وی افزود: سازمان های جهاد کشاورزی و صمت برای تغییر قیمت مرغ در بازار باید به وزارتخانه نامه بزنند و پاسخ مستدل را مطالبه کنند و موضوع دیگر رسیدگی به وضعیت نفت استان است و مردم با کمبود این محصول مهم مواجه نشوند.

رئیس کمیسیون تنظیم بازار خراسان رضوی در ادامه خاطرنشان کرد و گفت: نباید اجازه دهیم بخشی از نفت خراسان رضوی بدون هماهنگی نیروی انتظامی از استان خارج شود و به استان های دیگر برود.

وی در مورد روغن خوراکی نیز خاطرنشان کرد: ما به ذخایر روغن خام تمامی کارخانه های روغن خوراکی دسترسی داریم و از آنها می خواهیم میزان روغنی را که به بازار می برند گزارش دهند.

چمندی در پایان به نظارت دقیق اصناف اشاره و تصریح کرد: همچنین باید بر عملکرد سایر اصناف نیز نظارت دقیقی صورت گیرد تا با توجه به فروش کم و زیاد برخی اصناف مشکلی در معیشت مردم ایجاد نشود.

  اعتراضات ولیعهد به سبک کامیون های کانادایی به سرزمین های اشغالی رسید

دیدگاهتان را بنویسید