قیمت بلیت بازی های المپیک پاریس اعلام شد

پاریس خبر عجیب

شفنا- کمیته برگزاری بازی های المپیک پاریس زمان شروع مسابقات فوتبال را اعلام کرد.

به گزارش شفقنا ورزشی، مسابقات ورزشی المپیک 2024 پاریس قرار است با بازی های هفت نفره فوتبال و راگبی در 24 جولای (3 مرداد 1403) یعنی 2 روز قبل از مراسم افتتاحیه آغاز شود. راگبی از سال 2016 ریو در این بازی ها حضور داشته است، اما این اولین بار است که مسابقات قبل از افتتاحیه رسمی آغاز می شود.

این مسابقات به طور رسمی از 28 جولای (7 مرداد 1403) آغاز می شود و در آن روز مسابقات در 6 رشته ورزشی دیگر که دارای مدال هستند، پیگیری می شود. دوچرخه سواری بانوان و آقایان، جودو، شمشیربازی، شیرجه، شنا، تیراندازی و اسکیت بورد رشته هایی هستند که در روز اول مسابقه برگزار می شود. فینال تفنگ بادی مختلط 10 متر اولین مسابقه مدال آور در پاریس خواهد بود. آخرین بازی که در آن مدال اهدا می شود، بسکتبال بانوان در 20 مرداد خواهد بود.

فوتبال معمولاً 2 روز قبل از افتتاحیه المپیک شروع می شود. 8 مسابقه مردان برای 24 ژوئیه برنامه ریزی شده است که دو بازی اول در گروه C در پارک دو پرنس پاریس و گروه B در ورزشگاه ژوفروی-گیچارد برگزار می شود. از 4 تیرماه فوتبال بانوان نیز آغاز شد.

قرعه کشی بلیت قرار است در ماه دسامبر پس از تایید ساختار کامل قیمت گذاری انجام شود. پیش بینی می شود 10 میلیون بلیت برای بازی های المپیک و 3.4 میلیون برای بازی های پارالمپیک فروخته شود. هزینه بلیط های مجزا برای رویدادهای ورزشی بین 24 یورو (20 پوند / 25 دلار) تا 950 یورو (805 پوند / 970 دلار) است.

  آیت الله حسینی بوشهری: ارائه الگوهای رفتاری اهل بیت(ع) در جامعه ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید