عملکرد 860 نازل سوخت مایع در جایگاه های استان اردبیل مورد بررسی قرار گرفت

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، هاشم علاییمدیر کل استاندارد استان اردبیل گفت: استاندارد استان اردبیل با انجام ماموریت ها و مأموریت های ذاتی خود تمام تلاش خود را برای تحقق این امر به کار بسته است، چنانکه در سه ماهه نخست سال جاری صحت عملکرد 860 نازل سوخت در استان بررسی شد. قرار داده شده است

وی افزود: کنترل صحت اجرا نازل سوخت مایع این یکی از تعهدات قانونی سازمان ملی استاندارد ایران است و این بازرسی ها در بازه های زمانی 3 ماهه انجام می شود.

مدیر کل استاندارد استان اردبیل می گوید: بر اساس اصل 44 قانون اساسی و برون سپاری وظایف مدیریتی، با همکاری آزمایشگاه تایید شده این اداره کل و کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان، بازرسی و کنترل عملکرد انجام می شود. از نازل ها به صورت دوره ای انجام می شود.

علایی گفت: در صورت صحیح بودن عملکرد نازل، برچسب تست دوره ای بر روی نازل نصب می شود که برای همه کاربران نازل قابل مشاهده است و در صورت عدم کارکرد صحیح، تا رفع نقص و رفع نازل نازل. دوباره تست شد جلوگیری می شود

وی از مردم خواست هنگام استفاده از نازل های سوخت در جایگاه های سوخت مایع به برچسب بازرسی نازل ها توجه داشته باشند و در صورت نداشتن چنین برچسبی مشکلات را با شماره تلفن 1517 و یا با شماره تلفن 8-33741156 به اداره کل اطلاع رسانی کنند. استانداردهای استان اردبیل.

  کتاب «اسرار آل محمد(ص) و سلیم بن قیس» منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید