عذرخواهی وزیر ارتباطات بابت قطعی اینترنت

شفقنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به دلیل اختلال در ارتباط اینترنتی روز گذشته از مردم عذرخواهی کرد.

به گزارش شفقنا، صبح دیروز اینترنت در برخی نقاط تهران قطع شد و کاربران شبکه های اجتماعی نیز به این لحظه اشاره کردند. در همین رابطه شرکت ارتباطات زیرساخت گزارش داد که این اتفاق به دلیل فرسودگی خطوط برق و تجهیزات شبکه اینترنت رخ داده است.

در همین رابطه عیسی زارع پور – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات – در اینستاگرام نوشت: پیش از ظهر دیروز به دلیل قدیمی بودن و فرسوده بودن کابل های برق داخلی مرکز مخابرات اینگلبال، اتصال به اینترنت تعدادی از مشترکان اینترنت ثابت این شهر. تهران قطع شد و در برخی نقاط قطع شد که با تلاش همکارانم از شرکت ارتباطات زیرساخت و حمایت شرکت توانیر تا بعدازظهر دیروز این مشکل برطرف شد و تمامی ارتباطات پایدار شد.

امروز به شرکت ارتباطات زیرساخت، حراست و بازرسی وزارتخانه دستور داده ام تا ضمن بررسی سریع علل وقوع این حادثه، ضمن شناسایی و برخورد با مقصران احتمالی از گذشته تاکنون، اقدامات لازم را برای جلوگیری از وقوع حوادث مشابه در این مرکز و اقدامات لازم انجام دهد. سایر مراکز عمده. برای انجام ارتباطات کشور.

بر خود لازم می دانم از هموطنان عزیز و کسبه ای که در این حادثه دچار مشکل شدند عذرخواهی کنم. همکاران من در بخش‌های مختلف وزارت، هر روز برای بهبود سرعت، کیفیت و امنیت شبکه ارتباطی کشور تلاش می‌کنند.

  دولت تلاش می کند مردم را به رشد اقتصادی 8 درصدی برساند

دیدگاهتان را بنویسید