سرعت ساخت مدارس قابل توجه است

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، یوسف داودی وی در بازدید از مراحل ساخت مدارس شهرستان گفت: پروژه های ملی و نیمه تمام که با نظارت ناظران اداره کل نوسازی مدارس در حال ساخت است از سرعت قابل توجهی برخوردار است و انشاالله آماده تحویل در سال آینده برای تحصیل دانش آموزان این ناحیه می باشد.

مدیر کل تعمیرات و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی نیز در این بازدید در رابطه با مصالح به کار رفته در مدارس خاطرنشان کرد: در ساخت مدارس ملی و نیمه تمام، ساختمانی سراب، پیمانکاران متعهد ساخت و ساز، با تاکید بر ضوابط استاندارد ملی برای مصالح با کیفیت و استاندارد استفاده می کنند که ساختمان در برابر زلزله های خطرناک ایمن باشد.

فرهاد فرهودی با قدردانی از اقدام شایسته خیرین مدرسه سازان گفت: خیرین مدرسه ساز روز و شب خود را وقف خندیدن و به دست آوردن دل دانش آموزان کرده اند و بیش از دولت برای مدرسه سازی در این استان تلاش کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: جهت کشت افتتاح بهینه پروژه ها و تجلیل از مدرسه سازان خیر مدرسه ساز، روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس باید دارای طرح افتتاحیه و دریافتی باشد تا روند افتتاحیه با کیفیت مطلوب و رضایت ذینفعان و خانواده هایشان انجام شود. .

  ذوب آهن اصفهان برنده تندیس طلای جایزه ملی حسابرسی داخلی ایران شد

دیدگاهتان را بنویسید