سخنگوی دولت اعلام کرد؛ دولت چهار آیین نامه حمایت از موسسات دانش بنیان را تصویب کرد

به گزارش شفقنا، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت ظهر امروز (سه شنبه) در بازدید از نمایشگاه اولین رویداد هم افزایی حکومت داری ایران در جمع خبرنگاران گفت: قطعاً بدون استفاده از ظرفیت مردم و گروه هایی که دولت از آن استفاده می کند. از ظرفیت مردم حداکثر استفاده را بکنید.» آنها می توانند، مشکلات کشور و مردم حل نمی شود، یکی از ابزارهایی که به مردم در حل مشکلات کمک می کند، بازنمایی ظرفیت مردم است.

وی افزود: در این نمایشگاه که به همت گروه یاور توسعه مردمی ریاست جمهوری برگزار شد، شاهد هستیم که از همه مسئولان کشوری و محلی، استانداران، استانداران، نمایندگان مجلس و دولتمردان دعوت شده است. رئیس جمهور و معاون اول رئیس جمهور نیز از این نمایشگاه بازدید کردند.

سخنگوی دولت در ادامه خاطرنشان کرد: وزرا نیز یکی یکی برای بازدید از غرفه های مربوط به حوزه خود می آیند. این مجموعه ها و ظرفیت های افرادی که حرفی برای گفتن دارند باید معرفی شوند. قبلاً گروه‌های مردمی به دستگاه‌های اجرایی مراجعه می‌کردند و خود را برای مشارکت در حکمرانی معرفی می‌کردند. نگاه این دولت این است که دولت باید به سمت مردم برود و از آنها دعوت کند که بیایند و توانایی های خود را نشان دهند.

بهادریجهرمی تصریح کرد: با شعار سال دولت تدبیر و امید برای تقویت این حوزه حرکت کرده است. اکنون 4 آئین نامه مختلف در 4 میدان نفتی که دارای منابع فراوان و سرمایه گذاری های سودمند برای مردم هستند، در صنعت آب و برق، بهداشت و کشاورزی تصویب شده است، آئین نامه ای در مورد چگونگی ما به تصویب رسیده است. می تواند منابع را هدایت کند. 3 مصوبه دیگر در دستور کار این اداره کل قرار دارد و انشاالله ادامه خواهد داشت.

  خانواده مشهور فلسطینی در اسارت: سهل انگاری رژیم اسرائیل منجر به تاج گذاری ابو حوش شد.

وی تصریح کرد: این اقدامات علاوه بر کاری است که موسسات برای پیشبرد تسهیلات بانکی، منابع مالی و ظرفیت اهرمی برای رفع نیازهای دولت انجام می دهند. نمونه های زیادی از آنها وجود دارد.

سخنگوی دولت گفت: محصولاتی داشتیم که فقط از منابع خارجی استفاده می شد اما اکنون به سمت تولیدات داخلی رفته است. دولت در این مسیر بسیار جدی است که به معنای حمایت از اقتصاد محلی، رشد، اشتغال و دولت محلی است. ما حتی در فواصل زمانی معین از مردم در دستگاه های مختلف میزبانی می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید