رئیس جمهور با همراهی استاندار گیلان از نمایشگاه هم افزایی حکومت داری ایران بازدید کرد

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئيس جمهور ساعتی پیش با اسدالله عباسی استاندار گیلان و جمعی از مسئولان دولت سیزدهم عصر امروز از قسمت های مختلف این نمایشگاه بازدید سرزده داشتند.

رویداد هم افزایی حکومت داری ایراننهاد ریاست جمهوری و شبکه یاران مردمی ریاست جمهوری در راستای تحقق مفاهیم حکومت مردمی و پرداختن به اهداف مردمی‌سازی دولت از دوم مرداد (یکشنبه) در مصلی امام خمینی (ره) تهران آغاز به کار کرد. ).

در این رویداد مهم شرکت ها، گروه های مردم نهاد و مجموعه های دانش بنیان در قالب هزار غرفه پذیرای مدیران محترم کشور از سطح وزرا گرفته تا مدیران میانی، استانداران و استانداران خواهند بود تا چالش های خود را برطرف کنند. با ارائه مدل ها یا حل مشکلات با سازمان ها مواجه می شوند.

همافزا قصد دارد به بزرگترین و گسترده ترین زیرساخت تبدیل شود تا فعالان و بازیگران نقش آفرینی نهادهای فناورانه، اجتماعی-فرهنگی و کسب و کارهای خلاق و جدید را با مدیران کشور گرد هم آورد تا به حل مشکلات کشور کمک کند.

رویداد هم افزایی ایران در حکمرانی از روز یکشنبه به مدت سه روز از ساعت 9 الی 18 در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می شود و تاکنون بیش از 200 مسئول و مسئول از آن بازدید کرده اند.

  کلاهبرداران مستقر را شناسایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید