دستگیری اعضای باند آدم ربایان و سارقان مسلح در شیراز

به گزارش خبرگزاری موج فارس، گروهبان رهام بخش حبیبی، فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در پی وقوع یک فقره آدم ربایی و سرقت مسلحانه در یکی از خیابان های شهر شیراز، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت. کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس قرار گرفتند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی اظهارات شاکیه و بررسی صحنه جنایت متوجه شدند که صاحب یک صرافی در حالی که به همراه راننده در یکی از خیابان ها در حال حرکت بودند توسط سه سرنشین خودرو مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. شهر شیراز و با تهدید اسلحه کلت مورد ضرب و شتم و ربوده قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در بررسی های انجام شده مشخص شد مبلغ 6 هزار دلار که نزد شاکیه بود نیز توسط سارقان به سرقت رفته و آدم ربایان با تهدید وی و وادار به دادن 100 سکه طلا به دوستش شدند. تماس تلفنی برای آزادی به محل حادثه پیام دهید که آدم ربایان پس از تحویل سکه ها، شاکی و دوستش را رها کرده و با خودروی وی از محل متواری شدند.

سردار حبیبی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات شبانه روزی و کار اطلاعاتی گسترده، در کمتر از 72 ساعت 3 متهم این پرونده را شناسایی و در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی افزود: متهم پس از دادن اطلاعات به پلیس، در بازجویی ها اعتراف کرد که قصد آدم ربایی و سرقت مسلحانه را داشته و انگیزه خود را از این اقدام زورگیری و کسب پول عنوان کرد.

  گسترش فقر و گرسنگی در افغانستان؛ کارشناس اجتماعی در گفت و گو با شفقنا: غرب کابل در آستانه فاجعه انسانی است/ کمک به نیازهای واقعی کمتر است.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: از متهمان تعدادی اموال مسروقه کشف و پس از تشکیل پرونده و سیر مراحل قضایی راهی زندان شدند.

سردار حبیبی امنیت مردم را خط قرمز پلیس عنوان کرد و گفت: کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را برهم بزنند با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید