دریاچه گیلارلو در شهرستان گرمی می تواند یکی از مناطق موفق گردشگری باشد

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در این سفر دریاچه گیلارلو در شهر گرمی وی گفت: دریاچه گیلارلو گرمی در منطقه بسیار خوبی واقع شده و آب و هوای فوق العاده ای دارد که اگر زیرساخت های این منطقه به سرعت فراهم شود می تواند یکی از موقعیت های خوب گردشگری باشد.

وی افزود: دریاچه گیلارلو گرمی در منطقه بسیار خوبی واقع شده و آب و هوای فوق العاده ای دارد که اگر زیرساخت های این منطقه به سرعت فراهم شود می تواند یکی از موقعیت های خوب گردشگری باشد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی می گوید: رینگ اطراف دریاچه گیلارلو حدود 4 کیلومتر است که زیرسازی آن کامل شده است و پیگیری می کنیم تا آسفالت این رینگ انجام شود و سپس با شکل مشخصی که مجموعه است. خواهد شد، سرمایه گذاران مختلفی در این حوزه حضور خواهند داشت

ضرغامی بیان کرد: باید حوزه های مختلف تفریحی، ورزشی و زیبایی در این منطقه اجرا شود و خدمات متنوعی به مردم ارائه شود تا مردم شهرستان گرمی که از امکانات تفریحی بهره چندانی نبرده اند بتوانند از این مجموعه استفاده کنند و گردشگران را جذب کنند. در این حوزه اتفاق می افتد.

وی تصریح کرد: موزه عشایر گرمی با توجه و تاکید بر ایل شاهسون که هویتی شناخته شده و برجسته در ایران بزرگ است ایجاد شد.

ضرغامی ادامه داد: اهمیت این نمایشگاه شناخت ریشه و هویت است. در این موزه ریشه های طایفه شاهسون که از طوایف مختلف هستند بررسی شده و اطلاعات آنها به همراه خانواده های طوایف به نمایش گذاشته می شود که کار بسیار ارزشمندی است.

  قیمت ارز دولتی امروز 18 بهمن ماه 96/ نرخ 47 ارز عمده اعلام شد.

دیدگاهتان را بنویسید