حضور تیم ملی فوتسال ایران در این باشگاه اسپانیا قطعی شد

به گزارش خبرگزاری موج، سعید احمد عباسی بازیکن تیم فوتسال گتی پسند که در دو فصل گذشته عنوان آقای گل لیگ برتر ایران را از آن خود کرده است، چند هفته پیش توسط آلبالی اسپانیا مورد شناسایی قرار گرفت.

این باشگاه با ارسال نامه ای به باشگاه گتی پسند خواستار رضایت احمد عباسی شد تا بتواند با حضور این ملی پوش ایرانی تیم خود را برای فصل آینده لیگ اسپانیا تقویت کند.

با وجود اینکه باشگاه آلبالی خواهان جذب رایگان احمد عباسی بود، باشگاه گتی پسند شرایطی را برای موافقت طرف اسپانیایی با این بازیکن اعلام کرد. از جمله دریافت مبلغی برای آزادی آن بازیکن.

آلبالی قصد داشت تا قبل از شروع فصل جدید لیگ برتر ایران احمد عباسی را به خدمت بگیرد تا او در تمرینات پیش فصل حضور داشته باشد اما نظر باشگاه گتی پسند این بود که این بازیکن در پایان هفته هشتم آزاد شود. و قبل از تعطیلی لیگ، اردوی تیم ملی آغاز می شود.

در نهایت مذاکرات گیتی پسند و آلبالی به این نتیجه رسید که احمد عباسی در پایان هفته ششم لیگ برتر ایران (جمعه 31 مرداد) از این تیم جدا شده و راهی اسپانیا خواهد شد. محمد کشاورتز سرمربی گیتی پسند به همراه مدیران این باشگاه با در نظر گرفتن امکاناتی برای کمک به پیشرفت این بازیکن موافقت کردند.

توافقات شفاهی بین گیتی پسند و باشگاه آلبالی انجام شده و انتظار می رود در روزهای آینده همه چیز به صورت مکتوب و رسمی باشد.

بدین ترتیب احمد عباسی آخرین بازی خود در لیگ برتر ایران را مقابل کروپ الوند انجام می دهد و سپس راهی اسپانیا می شود.

  کیفیت هوای تهران 31 اردیبهشت 1401 / شاخص کیفیت هوا به عدد 96 رسید

به جز احمد عباسی، حسین طیبی و مسلم اولاقباد دو نماینده دیگر فوتسال ایران در لیگ اسپانیا حضور خواهند داشت. این دو بازیکن با تیم پالما اسپانیا به توافق رسیده اند و فصل گذشته در تیم نایب قهرمان این کشور بازی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید