جاده فردا بازگشایی می شود

به گزارش شفقنا، سرهنگ یدالله جهانتاب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: محور خراز تا پایان امروز سه شنبه 13 مردادماه، خان از 10 مرداد لغایت 13 مردادماه و همچنین سه محور بلده به گزنگ مسدود است. از 2 تا 4 ماه جاری که باعث مسدود شدن این جاده شده بود امروز پایان می یابد و از فردا چهارشنبه شرایط برای تردد وسایل نقلیه در این جاده فراهم می شود.

وی همچنین از بسته شدن جاده کندوان به مدت چهار روز از 18 تا 21 مرداد خبر داد و گفت: جاده کندوان از ساعت 7 صبح الی 19 در حدفاصل کفه هزارچم تا سیاه بیشه به دلیل اجرای عملیات اجرایی مسدود است. فعالیت های نظافتی، شل شدن ترانشه های باز و شانه برای تردد خودروها بسته است و در این مدت تردد خودروها از محورهای سوادکوه و هراز با رعایت احتیاط انجام می شود.

ترافیک سنگین در جاده کندوان

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه محورهای شمالی هیچ گونه اختلال جوی ندارد، وضعیت تردد خودروها در مسیر جنوب به شمال جاده کندوان حدفاصل شهرستانک به نسا را ​​در حال حاضر شدید اعلام کرد و افزود: در حال حاضر تردد خودروها در اتوبان تهران شمال و همچنین در جاده فیروزکوه به صورت عادی و روان جریان دارد.

سرهنگ جهانتاب با اشاره به اینکه مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان مازندران به شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ آماده پاسخگویی شبانه روزی به وضعیت جاده های استان است، از رانندگان وسایل نقلیه خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سرعت غیرمجاز خودداری کنند. و سبقت غیر مجاز، سفری امن و مطمئن را برای خود و دیگران انجام دهید.

  ویدئو/ حضور حضرات آیات سید محمدرضا و سید محمد باقر سیستانی در مراسم سالگرد آیت الله العظمی حکیم

مازندران 10 هزار و 400 کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که بیش از 3 هزار کیلومتر آن راه کوهستانی است.

دیدگاهتان را بنویسید