تغییر در کتب درسی یک درخواست عمومی و جدی است

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، امیر شوشتری مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان گفت: تغییرات کتاب های درسی این یک درخواست عمومی و جدی است و باید این روند را مدیریت کنیم.

شوستری این سخنان را در بیستمین اجلاس سراسری معاونان و نمایندگان مجلات توسعه استان ها بیان کرد و ادامه داد: همه منتظرند تا در سال 1401 شاهد تغییرات محسوسی باشیم تا تحرک و پویایی در نظام بیشتر شود. آموزش و پرورش دیده شدن

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در آموزش ترکیبی به دنبال تکلیف برای والدین هستیم تا در صورت بروز مجدد شرایط محدودیت های کرونا، با مشکلات سال های گذشته مواجه نشویم.

وی همچنین افزود: آموزش والدین متناسب با نحوه بهره مندی دانش آموزان از فضای مجازی و کمک و همکاری با معلم از موضوعاتی است که باید در آموزش ترکیبی به والدین ارائه شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در ادامه یادآور شد: والدین و حتی خود دانش آموزان باید بدانند چگونه و چگونه فضای سایبری منتفع و والدین در این زمینه نقش قیم را دارند.

شوستری در پایان این خبر خاطرنشان کرد: راهکارهایی مانند سیم کارت های نظارتی برای جوانان اجرایی شده است و امید است در سال تحصیلی جدید کتب درسی مطابق سند تحول اصلی تغییرات لازم را داشته باشند.

  تجهیزات لازم برای شهروندان در بوستان های چهارماه تامین و تکمیل می شود

دیدگاهتان را بنویسید