بیمارستان 272 تختخوابی اکباتان شهر همدان به 50 میلیارد تومان وام نیاز دارد.

وی افزود: اگر در سفر فعلی رئیس جمهور به استان همدان 50 میلیارد تومان برای تکمیل این طرح اختصاص یابد، 200 میلیارد تومان از منابع این وزارتخانه برای تجهیز آن اختصاص می یابد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با بیان اینکه در این راستا پیگیر تخصیص اعتبارات لازم برای تکمیل و تجهیز مرکز جامع سرطان هستیم، گفت: فاز دوم پروژه مرکز جامع سرطان غرب در همدان آغاز شده است. تکمیل آن به حدود 250 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

به گفته مجوبی، در صورت تامین اعتبار لازم، فاز دوم این طرح طی 2 سال تکمیل و به بهره برداری می رسد و با تکمیل آن، خدمات مناسب و منحصر به فردی در حوزه درمان سرطان (تشخیص، بستری و درمان) ارائه می شود.

وی افزود: همچنین تکمیل بیمارستان 154 تختخوابی ولیعصر (عج) شهرستان روزان با اعتبار 150 میلیارد تومان و خوابگاه دخترانه 440 تختخوابی ریحانه 2 در پردیس دانشگاه علوم پزشکی با 50 میلیارد تومان اعتبار تکمیل شد. از دیگر مطالبات دانشگاه علوم پزشکی همدان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به پیگیری تخصیص اعتبار برای تکمیل و تجهیز 114 واحد مجتمع خوابگاهی خانواده، خاطرنشان کرد: پیش از این 30 میلیارد تومان برای تکمیل و تجهیز این مجتمع پرداخت شده است. این خوابگاه با 110 واحد اقامتی و خوابگاه خانوادگی دانشگاه علوم پزشکی همدان در کشور ب.

مجذوبی تخصیص اعتبار برای تسریع در روند اجرای بیمارستان 217 تختخوابی بعث، تسریع در صدور مجوز ماده 20 بیمارستان 440 تختخوابی ملایر، تکمیل بیمارستان 69 تختخوابی منطقه زوراب، جذب اعتبار لازم برای تکمیل و تجهیز. 10 مرکز جامع سلامت روستایی، 2 خانه. وی مرکز سلامت و تندرستی را از دیگر موارد قابل پیگیری دانشگاه علوم پزشکی در قالب برنامه های سفر رئیس جمهور برشمرد.

  محاکمه رهبر گردان زنان داعش در آمریکا

وی همچنین به پیگیری برای جذب اعتبار لازم برای تکمیل و تجهیز 12 مرکز اورژانس پیش بیمارستانی در این سفر اشاره کرد و افزود: آزادسازی اعتبار برای ساخت 2 سالن جراحی بیمارستان قائم (عج) نیز در دستور کار قرار دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: برای تکمیل و تجهیز پایگاه امداد اورژانس در جاده روستایی پیرملو 2.5 میلیارد تومان نیاز است که برای تامین اعتبار لازم در سفر ریاست جمهوری پیگیری می شود.

آیت الله رئیسی رئیس جمهور در سی امین سفر خود به استان همدان پنجشنبه 15 مردادماه از دارالمومنین و دارالمجاهدین دیدار خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید