به روز رسانی مسابقات جهانی کشتی فرنگی نوجوانان – ایتالیا نتایج نمایندگان ایران

7 خبر عجیب

شفقنا- امروز (سه شنبه) از ساعت 14:00 در شهر رم ایتالیا دومین دوره پنج نفره کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان برگزار شد و نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج کشتی گیران کشورمان تا این لحظه به شرح زیر است: پیام احمدی در دور نخست در وزن 45 کیلوگرم با نتیجه 10 بر 2 مقابل نیرج پاتل از هند به برتری رسید. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف عمر تانیتیماک اولو از قرقیزستان می رود.

در وزن 51 کیلوگرم پس از استراحت در دور اول، محمد گلامی در دور دوم مقابل روان بکیموف از قزاقستان با نتیجه 8 بر 7 به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

در وزن 60 کیلوگرم ابوالفضل میرشکار در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر هوبرت ویسوکزنسی از لهستان را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه 8 بر صفر از سد آوتاندیل مامالادزه از گرجستان گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. میرشکار در این مرحله به مصاف موکول چاهان از هند می رود.

در وزن 71 کیلوگرم محمد مرادی در دور نخست مقابل آرارات واردرسیان از ارمنستان با نتیجه 12 بر 3 شکست خورد و باید منتظر راهیابی این کشتی گیر به فینال باشد تا وارد براکت بازنده ها شود.

در دسته 92 کیلوگرم حمیدرضا کشتکار پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با لوکمان گل ترکیه مبارزه می کند.

اخبار قبلیاستاد دانشگاه اماراتی: نمایش استقبال از اسرائیل در امارات به پایان رسید

  رسالت روحانیت در عصر روشنگری برای جریان های انحرافی بسیار سخت است

دیدگاهتان را بنویسید