بازگشت رونالدو به منچستر

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از اسپورت، کریستیانو رونالدو پس از تعطیلات تابستانی خود به منچسترسیتی بازگشته است.

منچستریونایتد برای برگزاری اردوی تابستانی خود به تایلند و سپس استرالیا رفت و چند بازی دوستانه انجام داد. کریستیانو رونالدو در این سفر شیاطین سرخ را همراهی نکرد و همین موضوع باعث شد تا اخبار زیادی مبنی بر جدایی او منتشر شود.

رونالدو پس از جدایی از یوونتوس تصمیم گرفت با قراردادی دو ساله دوباره پیراهن منچستریونایتد را به تن کند. او فصل بسیار خوبی را با تیمش پشت سر گذاشت و نشان داد که در 37 سالگی هنوز از آمادگی بالایی برخوردار است.

آمار رونالدو در بازگشت به یونایتد خوب بود و بهترین گلزن و بهترین بازیکن فصل تیمش را به دست آورد اما شیاطین سرخ با وجود تغییرات روی نیمکت، ناامیدکننده به نظر می رسیدند و در نهایت نتوانستند به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کنند و همین امر باعث شد. زمزمه های زیادی درباره رفتن رونالدو شنیده می شد.

منچستریونایتد اعلام کرد که رونالدو به دلیل مشکلات خانوادگی در تور تابستانی تیمش شرکت نکرده است. این در حالی است که بیشتر رسانه ها نوشتند که او از وضعیت خود در تیم راضی نیست و به همین دلیل می خواهد برود و تیم جدیدی را انتخاب کند.

اریک تن هاگ و منچستریونایتد بارها اعلام کرده اند که رونالدو فروشی نیست، به خصوص تن هاگ که اخیرا گفته است مشتاقانه منتظر بازگشت رونالدو است.

کریستیانو رونالدو پس از گذراندن تعطیلات تابستانی سرانجام به منچستر بازگشت و با تن هوگ و سرن یونایتد جلسه ای برگزار خواهد کرد تا تصمیم نهایی را در مورد آینده خود بگیرد.

  جنگنده های چینی در آسمان تایوان ظاهر می شوند

با توجه به اینکه تیم های بزرگ فوتبال اروپایی تمایلی به جذب رونالدو ندارند، احتمال ماندن او در این تیم بسیار زیاد است.

دیدگاهتان را بنویسید