انتقاد تند مفتی مغرب از لباس تیم ملی فوتبال بانوان و تماشای مسابقات فوتبال بانوان

MAGHRAB خبر عجیب

شفقنا- «شیخ حمزه الهلدی» مفتی معروف مغرب زمین از نحوه پوشش بانوان تیم ملی فوتبال بانوان آن کشور انتقاد کرد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بی بی سی عربی، الخالدی گفت: لباس هایی که بازیکنان زن در مسابقات فوتبال می پوشند حتی در مقابل زنانی مثل خودشان هم نمی توانند ظاهر شوند.

وی افزود: ظاهر شدن بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان مراکش با لباس های مفتضحانه و تشویق تماشاگران و بانوان تنها راه شادی از گناه خداوند و نشان دادن آن است.

حمزه الخالدی همچنین گفت: تماشای این مسابقات و تشویق آنها و صحبت در مورد آنها و سپس صحبت از فاجعه تمایز زن و مرد در چنین مناطقی که فقط برای مردان با محدودیت مجاز است، جنگ با خداست. “

این مفتی مغرب زمین ادامه داد: پیگیری این مسابقات و انتشار گسترده آن در بین کاربران شبکه های اجتماعی از اقداماتی است که خشم خداوند را برمی انگیزد.

وی همچنین وقوع زلزله در مناطق روستایی مغرب در روزهای اخیر و آتش سوزی های پی در پی در شهرهای آن کشور را ناشی از صعود تیم ملی بانوان مغرب زمین دانست و اظهار داشت: هرکس این مسابقات را دنبال کند و اگر تماشا کند حتما گناهکار. “

انتقادات از این مفتی مغرب زمین پس از راهیابی تیم ملی فوتبال زنان آن کشور به فینال آفریقا با شکست تیم ملی زنان نیجریه مطرح شد. همین موضوع باعث شد تا کاربران فضای مجازی در مراکش عکس های اعضای تیم ملی فوتبال بانوان این کشور را در این شبکه ها منتشر کنند.

  مشاهده و ثبت پرستوهای جوجه آلبینیسم در املش

متن خبر را در رخبا و بی بی سی بیابید

دیدگاهتان را بنویسید