افزایش 100 درصدی تعداد بستری های مبتلا به کرونا در خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد پهلوان رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی مرکز مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با افزایش بیماران سرپایی و بیمارستانی مبتلا به این بیماری تاج در خراسان رضوی در 24 ساعت گذشته تعداد بیماران بدحال بستری در بخش های مراقبت ویژه بیمارستان های این استان به 112 نفر رسید.

پهلوان ادامه داد: تعداد بستری ها در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ها نسبت به 10 روز گذشته حدود 100 درصد افزایش یافت که از این تعداد 93 نفر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد بستری شدند. .

رئیس کمیته اطلاع رسانی کرونا دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: در 24 ساعت گذشته تعداد بیماران بستری در بیمارستان ها گزارش شده است. آلوده به کرونا با وجود 193 مورد در مشهد، تعداد کل بیماران بستری در این کلانشهر به 426 نفر رسید.

پالان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سه مورد فوتی بر اثر این بیماری رخ داده است ویروس کرونا در خراسان رضوی به ثبت رسیده و در 10 روز گذشته 36 مورد فوت ناشی از کرونا در خراسان رضوی ثبت و گزارش شده است که حدود 80 درصد آنها در بیمارستان ها و مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد بوده اند.

  افتتاحیه رویداد «ساری 2022» 19 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود

دیدگاهتان را بنویسید