افزایش ۲۵ درصدی سوخت برای پروازهای فارس

به گزارش خبرگزاری موج فارس، عبدالخالق هورنگه رئیس مرکز سوخت رسانی فرودگاه های فارس تامین و توزیع سوخت هواپیمایی با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای لازم را از اولویت های مهم هوانوردی اعلام کرد. مرکز سوخت رسانی استان افزود: از ابتدای سال تاکنون سوخت مورد نیاز 4600 پرواز تحویل به موقع و با 30 درصد افزایش پروازها در سال جاری به طور متوسط ​​180 هزار لیتر سوخت هوا تحویل و توزیع شده است. استان.

وی گفت: با توجه به بازگشت زائران از سرزمین وحی، حدود 400 هزار لیتر سوخت هواپیمایی برای تعداد 12 پرواز زیارتی اختصاص یافته است و این روند تا پایان پروازها ادامه خواهد داشت.

این مسئول گفت: با فرا رسیدن ماه محرم و افزایش تقاضا برای سفرهای هوایی به عتبات عالیات، برنامه ریزی برای سوخت رسانی به این پروازها به ویژه به مقصد نجف اشرف انجام شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. توجه.

وی یادآور شد: در حال حاضر چهار مرکز سوخت رسانی هوانوردی در شهرهای شیراز، لار، لامرد و جهرم فعال است و ذخیره سازی مناسب سوخت مطابق با استانداردهای لازم انجام می شود و مشکلی برای تامین سوخت مورد نیاز وجود ندارد. برای پروازهای داخلی و خارجی

  قیمت دام و قیمت بالا به یک معضل تبدیل شده است

دیدگاهتان را بنویسید