افتتاح دو مدرسه خیریه در شیراز

به گزارش خبرگزاری موج فارس، سیدکاظم حسینی معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش فارس با اشاره به کمک خیرین برای ایجاد فضای آموزشی مناسب برای دانش آموزان گفت: بخش بزرگی از فضاهای آموزشی کشور ساخته شد. توسط اهداکنندگان خوش نیت

وی با اشاره به آیات قرآن کریم در خصوص تعلیم و تربیت بیان کرد: مدرسه سازی توسط خیرین در واقع یادآور این واقعیت است که آغاز تعلیم و تربیت، تعلیم و تربیت و بهسازی و پرورش دانش آموزان از همان ابتدا با خیر و خوبی است. کار و نیت معنوی

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش فارس از خیرین خواست همانطور که برای ساخت فضاهای آموزشی تلاش می کنند گام اول در توسعه فضاهای آموزشی و ورزشی باشند.

حسینی با اشاره به طرح شهید حاج قاسم سلیمانی مبنی بر این طرح بیش از 2000 فضای ورزشی در کشور در حال ساخت است، گفت: از این تعداد 89 فضا متعلق به استان فارس است و در سفر اخیر وزیر بهداشت آموزش و پرورش، چمن مصنوعی آنجا 42 بود. 14 سالن ورزشی افتتاح شد و در حال تکمیل است.

معاون ناحیه سه شیراز نیز در این مراسم گفت: این مدرسه در زمینی به مساحت 1800 متر مربع واقع شده و دارای 6 کلاس درس، اتاق اداری، سرویس بهداشتی و غذاخوری می باشد.

زارع گفت: این پروژه با اعتبار 48 میلیارد ریال و در مدت 18 ماه ساخته شده که 30 میلیارد آن از طریق وام های اداره کل برای نوسازی مدارس استان و 18 میلیارد آن توسط بنی خیر اهدا شده است. ه- ر فرزین برکت.

  میقاتی پس از دیدار با امیر قطر: همه کشورهای عربی روابط عادی خود را با لبنان از سر می گیرند

در ادامه این مراسم سنگ بنای مدرسه 12 کلاسه مرحوم مهدی کارا گلچیان توسط همسر وی که از معلمان پیشکسوت شیراز است بر زمین گذاشته شد.

فاطمه قره گلچیان خیر هدف از اجرای این طرح را کمک به دانش آموزان مناطق فقیرنشین شیراز عنوان کرد.

این پروژه در مدت 2 سال در زمینی به مساحت بیش از 3 هزار متر مربع و با زیربنای 1700 متر مربع ساخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید