افتتاحیه بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو شیراز

به گزارش خبرگزاری موج فارس، علی فرهادی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: در این نمایشگاه بیش از 80 شرکت پیشرو در این صنعت از استان های فارس، تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان غربی و شرقی، خراسان رضوی حضور داشتند. مازندران، یزد، کردستان، گیلان، مرکزی، کرمانشاه، قزوین، سیستان و بلوچستان، همدان و بوشهر حضور دارند.

فرهادی با اشاره به اینکه بیش از 75 درصد شرکت کنندگان بومی نیستند، ادامه داد: نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو در زمینی به مساحت بیش از دوازده هزار متر مربع برگزار می شود که نسبت به دوره های گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

وی گفت: وجود کیفیت در تمامی ابعاد این صنعت شرط بقا و تداوم حضور در بازار رقابتی داخلی و خارجی است که رمز دستیابی به این امر ارائه و استفاده از به روز رسانی های علمی در حوزه صنایع مرتبط با خودرو است. و ارتقای سطح دانش فعالان صنعت.

فرهادی تصریح کرد: تولید قطعه در مرحله تولید خودرو در کارخانه و پس از فروش، رکن و پایه اصلی صنعت خودرو محسوب می شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی گفت: بنابراین رعایت استانداردهای لازم در تولید قطعات خودرو منجر به دوام محصول نهایی، کیفیت و نوآوری، کاهش هزینه، صرفه جویی در منابع و انرژی و افزایش بهره وری می شود.

وی با اشاره به اینکه ضرورت دستیابی به این اهداف تدوین برنامه راهبردی با پشتوانه علمی و دانش در حوزه مدیریت است، افزود: زنجیره تولید از تامین منابع و مواد اولیه تا بازار عرضه و مصرف محصول نهایی همراه با تدوین یک سیاست اقتصادی موثر است، رعایت مسائل فنی و مسائل کیفی از طراحی تا تولید و بازاریابی فروش باید در حد استانداردهای علمی و جهانی و بازاریابی و فروش باشد.

  بهره برداری از پروژه آبرسانی روستای جلی خوزستان با مشارکت همراه اول

فرهادی ادامه داد: برپایی این نمایشگاه ها موجب آگاهی بیشتر علاقمندان از آخرین تحولات و پیشرفت های این صنعت در جهان شد و به افزایش تولید، ایجاد اشتغال، رونق تجارت و کسب و کار و ایجاد فرصت های قراردادی کمک کرد و در یک کلام تجربه، اطلاعات. و دانش رد و بدل می شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی با بیان اینکه این رویداد صنعتی در سالن های حافظ، بهار، سرو و نرگس برگزار می شود، اظهار داشت: علاقه مندان می توانند از ساعت 17 تا 22 روز سه شنبه 13 مردادماه از این نمایشگاه بازدید کنند. لغایت جمعه 16 مردادماه جهت حضور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس واقع در شهر گلستان.

دیدگاهتان را بنویسید