اعتبار هدیه 350000 تومان آکادمی جوانان همراه اول

به گزارش خبرگزاری موج، با شروع فصل تابستان و با توجه به تعطیلی دانشگاه ها، 350 هزار تومان وام هدیه برای جوانان و دانشجویان در نظر گرفته شده و مهلت استفاده از این وام همچنان پابرجاست.

اولین اپراتور ارتباطی کشور با آغاز فصل تابستان هدیه ای 350 هزار تومانی را برای آکادمی خود برای جوانان و دانشجویان در نظر گرفت که فرصتی ویژه برای ارتقای مهارت های علمی و ارتقای فردی است.

آکادمی همراه اول که با هدف انباشت دانش، مهارت افزایی و در راستای آموزش، توسعه و توانمندسازی سرمایه انسانی کشور تأسیس شده است، دوره های آموزشی خود را بر اساس این اهداف از فصل تابستان برگزار می کند.

این دوره ها کاملا تخصصی و با موضوعات اینترنت اشیا، ارتباطات و فناوری ارتباطات، مهارت های نرم و مدیریت بازرگانی، اقتصاد و فناوری مالی، برنامه نویسی و امنیت زیر نظر اساتید مجرب می باشد. کارگاه های آنلاین و حضوری از اول تیرماه 1401 آغاز شده است.

کسانی که تمایل دارند از این دوره های آموزشی تخصصی استفاده کنند و از اعتبار هدیه 350 هزار تومانی استفاده کنند، کافی است برای خرید و فعال سازی «سیم کارت وام دانشجویی» به مراکز فروش و خدمات این اپراتور و یا فروشگاه اینترنتی موبایل اول مراجعه کنند. کارت ‘ یا ‘سیم کارت دائمی جوانان’.

سیم کارت اعتباری دانشجویی که با 5 گیگابایت اینترنت به مدت 5 ماه، 50 دقیقه مکالمه و 50 پیامک در شبکه با قیمت 20 هزار تومان به فروش می رسد، دارای طرح «جمعه های رویایی» است که از طریق آن مشترکین می توانند «نامحدود» داشته باشند. تماس های رایگان در وب در روز جمعه” “برای پیدا کردن

  سرقت کابل های تلفن در هرمزگان در حال افزایش است / سرقت از امکانات مخابراتی و ایجاد مشکل برای شهروندان

سیم کارت دائمی جوانان با اینترنت 10 گیگابایتی 30 روزه و 10 گیگابایتی اینترنت 4 ماهه با 80 هزار تومان تخفیف ویژه به متقاضیان 18 تا 30 سال ارائه می شود.

این سیم کارت دائمی همچنین با بسته خوش آمدگویی شامل 200 دقیقه مکالمه درون شبکه و 20 دقیقه تماس خارج از شبکه ارائه می شود.

لازم به ذکر است اعتبار هدیه ۳۵۰ هزار تومانی در نظر گرفته شده توسط این اپراتور برای استفاده در آکادمی سیار حداکثر تا ۴ روز پس از خرید و فعال سازی سیم کارت های دانشجویی و جوان به صورت خودکار توزیع می شود.

همچنین این اعتبار پس از «ثبت نام در سایت آکادمی سیار» به صورت خودکار برای «مشترکین فعلی» این سیم کارت ها فعال می شود.

دیدگاهتان را بنویسید