استنشاق گاز در چاه باعث خفگی مرد 52 ساله شد

استنشاق گاز در چاه باعث خفگی مرد 52 ساله شد

سخنگوی استانداری همدان با اشاره به خفگی مردی 52 ساله گفت: یکی از اهالی روستای حسین آباد برای تمیز کردن توری کف موتور چاه وارد چاه شد که به دلیل کمبود دچار مشکل شد. استنشاق اکسیژن و گاز به داخل چاه و خفگی احتمالی.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، علیرضا صارمی سخنگوی پزشکی قانونی استان همدان: وی روز سه شنبه با اشاره به خفگی مردی 52 ساله گفت: یکی از اهالی روستای حسین آباد برای پاکسازی «توری کف موتور چاه» به چاه مراجعه و به دلیل عدم وجود استنشاق اکسیژن و گاز در چاه دچار مشکل شد و فوت کرد خفه کننده می شود.

به گفته وی، این فرد پس از سرگیجه و خفگی در کف چاه به داخل آب سقوط کرده و به دلیل کمبود اکسیژن در چاه و سقوط در آب جان خود را از دست داده است.

سخنگوی پزشکی قانونی استان همدان گفت: پس از وقوع حادثه و اطلاع بستگان، فرد مذکور از چاه بیرون کشیده شد و در حین انتقال به مرکز درمانی جان باخت.

صارمی بیان کرد: اواخر تیرماه امسال مردی 60 ساله در روستای آبشینه شهرستان همدان در حین حفر چاه دچار خفگی شد و بر اثر کمبود اکسیژن جان باخت.

سخنگوی پزشکی قانونی استان همدان گفت: مردی 52 ساله حین کار در چاهی در همدان به دلیل کاهش میزان اکسیژن و استنشاق گاز در چاه دچار خفگی شد.

  وزیر بهداشت از دولت دهم خداحافظی کرد

دیدگاهتان را بنویسید