ادامه سیاست های تشویقی برای نانوایی های منتخب/ برون سپاری به نانوایی های بدون مجوز

به گزارش خبرگزاری موج، حمیدرضا امام پناهی در جلسه کارگروه آرد و نان رشت که با حضور مدیر کل غله و رئیس سازمان بسیج اصناف استان برگزار شد، اظهار داشت: تراکم جمعیتی ساکنان این شهرستان، حجم زیادی از جمعیت سیال است که مقید به ورود و خروج روزانه به رشت برای انجام امور مختلف از جمله پیگیری امور درمانی و اداری و همچنین رتبه استان رشت از نظر پذیرایی و اسکان گردشگران و هموطنانی که این شهر را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند، نیاز استانی مسئولان توجه بیشتری به وضعیت سرانه داشته و افزایش دهند سهمیه آرد این موضوع اهمیت شهر را بیشتر کرد.

امام پناهی با اشاره به لزوم برنامه ریزی بر اساس مولفه های آماری و جمعیتی و نظارت دقیق بر فعالیت نانوایان در ایام تعطیلات و پذیرایی هموطنان گفت: واحدهای حبازی از این مقام منتخب (امین) به دلیل پاسخگویی مناسب به حق مردم برای دسترسی آسان به نان مرغوب، رعایت ساعت پخت، تعهد به رعایت مسائل بهداشتی و تعهد به رعایت امانت در توزین و توزیع و فرمانداری و سایر موارد مورد تقدیر است. موسسات تعیین می شود. آنها همچنان به حمایت محرک از این واحدها ادامه می دهند.

وی افزود: لازم است نظارت بر عملکرد نانوایان به ویژه در مناطق حاشیه ای و محلات، ضمن برخورد قاطع با هرگونه تعطیلی خودسرانه به بهانه های مختلف و عدم رعایت ضوابط بهداشتی و قانونی، همراه با شناسایی واحدهای مطمئن ادامه یابد. در سطح بخشداری و حوزه شهری رشت و معرفی آنها به فرمانداری، جهاد کشاورزی و اداره غله.

  جلسه هیئت عزاداری ورزشکاران عاشورایی گیلان

نماینده ارشد دولت در مرکز استان با بیان لزوم نظارت بیشتر بر کار نانوایان و رفع موانع دسترسی آسان و مطلوب مردم به نان و همچنین رفع ازدحام و ازدحام در برخی واحدهای خبازیان، خاطرنشان کرد: : بخشداران تابعه حتي الامكان جهت شناسايي و معرفي واحدهاي فاقد پروانه كه تاكنون نسبت به رفع مشكل و اخذ مجوزهاي قانوني اقدام نكرده اند به اداره كل غله و خدمات بازرگاني استان مراجعه و نسبت به تعيين آن اقدام نمايند. وظایف این گونه واحدها

دیدگاهتان را بنویسید