آموزش آداب خادم برای 140 خادمین جوان حرم بانوی کرامت

آموزش از

رئیس اداره کودکان و نوجوانان حرم بانوی کرامت با اشاره به برگزاری دوره آموزشی آداب خادمی برای خادمان خردسال حرم کرامت گفت: رعایت شئونات دینی و اخلاقی رعایت نظم و انضباط در رفتار، حفظ آرامش و نگرش صبورانه نسبت به زائران، امانتداری نسبت به اموال و آبروی زائران و ارتباط خوب با زائران از مهمترین محورهای این دوره آموزشی بود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت الاسلام مرتضی جعفری وی در گفتگویی گفت: به همت اداره کودک و نوجوان آستان مقدس حضرت کرامت، دوره آموزشی آداب خادمی ویژه نوجوانان پسر در آستان مقدس کرامت برگزار شد.

وی افزود: پس از برگزاری جلسات آموزشی درس خوانی حرم مطهر و تفسیر قرآن کریم، این سومین دوره آموزشی برای کارکنان جوان حرم مطهر بانوی کرامت بود که 140 نفر از کارکنان جوان مرد ادارات برگزار کردند. ترتیبات، مراسم، رسانه ها و سرودها در این دوره شرکت داشتند.

مسئول واحد کودک و نوجوان حرم بانوی کرامت ادامه داد: رعایت شئونات دینی، دینی و اخلاقی، رعایت نظم و انضباط در زندگی، حفظ آرامش و برخورد صبور با زائران، امانتداری نسبت به مال و ناموس زائران و حسن معاشرت با زائران از مهمترین سرفصل های این دوره آموزشی است.

وی گفت: این دوره هفته گذشته با تدریس حجت الاسلام والمسلمین صفر فلاحی، مشاور ولایتمداری آستان مقدس بانوی کرامت در حرم حضرت زهرا سلام الله علیها برگزار شد. در حرم مقدس

  دو بازیگر جدید به سریال شناخته شده پیوستند / آخرین روزهای سریال خونین

دیدگاهتان را بنویسید