رئیس کمیسیون خدمات امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مدیریت تاج و تخت کشور: مراسم محرم با رعایت اصول بهداشتی برگزار می شود.

169818809 خبر عجیب

شفقنا- رئیس کمیسیون امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونا با اشاره به شیوع سویه جدید ویروس کرونا در کشور گفت: پیشگیری از شیوع این بیماری ضروری است. ویروس در کشور با رعایت کامل توصیه های بهداشتی در ایام قبل از ماه محرم.

به گزارش شفقنا، سید مجید میراحمدی در یکصدمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مدیریت تاج و تخت کشور که با حضور نمایندگان دستگاه ها در وزارت کشور برگزار شد؛ گفت: در این راستا با حضور نمایندگان دستگاه ها و دستگاه های اجرایی در این راستا، شاهد حضور نمایندگان دستگاه های مختلف هستیم. وی گفت: با توجه به خطر شیوع ویروس کرونا، نحوه برگزاری مراسم عزاداری در ماه محرم توسط اعضای هیئت مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت مقرر شد این مراسم در خارج از خانه برگزار شود. با رعایت اصول بهداشتی مانند استفاده از ماسک و پرهیز از ازدحام بیش از حد. ازدحام، گردش هوا و تهویه باید در محیط بسته و از حضور بیماران بیمار و سالمندان در محیط بسته و عدم حضور بیماران با علائم کرونا اجتناب شود.

وی از شهروندان عزیز کشور خواست برای محافظت از خود و دیگران از ماسک استفاده کنند و خطر شیوع این ویروس را جدی بگیرند.

برگزاری کلاس های آموزشی در مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی یکی از دستور کارهای جلسه امروز کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ولیعهد بود و در این خصوص میرا احمدی گفت: با توجه به اهمیت مسائل علمی و جبران تاخیر ناشی از دو سال تعطیلی در شرایط تاج مصوبه ستاد ملی تاج و تخت تمام تاکید بر حضور کامل کلاس ها است و به همین دلیل دانشگاه ها و مدارس باید تمام تمرکز خود را داشته باشند. اقدامات و برنامه ریزی در این زمینه از این پس.

  7 حدیث ضروری از امام محمد باقر (ع)

اخبار قبلیزمین لرزه ای به بزرگی 4.9 ریشتر بندر خمر هرمزگان را لرزاند

دیدگاهتان را بنویسید