به روز رسانی مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان از مسابقات جهانی – ایتالیا / نتایج نمایندگان کشورمان در پنج دسته اول

فرنگی 1 خبر عجیب

شفنا – امروز (دوشنبه) از ساعت 14:00 در شهر رم ایتالیا، پنج دیدار طاقت فرسا نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان برگزار می شود که نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود می روند.

به گزارش شفقنا ورزشی به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج کشتی گیران کشورمان تا این لحظه به شرح زیر است:

در وزن 48 کیلوگرم علی احمدی وفا در دور نخست با نتیجه 2 بر یک از سد تیگران گالستیان از ارمنستان گذشت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی آرسن جومان از قزاقستان را با نتیجه 5 بر 4 شکست داد و راهی نیمه نهایی شد.

در وزن 55 کیلوگرم محمد کمالی در دور اول مقابل ماکسیم چوبنکو از اوکراین با نتیجه 6 بر 2 شکست خورد و با توجه به شکست این مبارز در دور بعد از دور رقابت ها حذف شد.

در وزن 65 کیلوگرم اهورا بویری در دور نخست مقابل سرگزی با عبدیخادیر قزاقستان با نتیجه 5 بر 2 پیروز شد. وی در دور بعد با نتیجه 6 بر 2 بهروز بارانوف از ازبکستان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف آندرانیک سدراکیان از ارمنستان می رود.

در وزن 80 کیلوگرم سیدرضا آذر با نتیجه 3 بر صفر وتی کایانن از فنلاند را شکست داد. وی در دور بعد مارکوس اوتیاروف از استونی را 9 بر صفر شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف تایزو یوشیدا از ژاپن می رود.

در دسته 110 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست، محمد جهانگیری در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر ماکسیم پتروف از بلغارستان را شکست داد. وی در دور بعد مقابل دارابوس لازلو از مجارستان با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار پایانی باشد تا در براکت بازنده به کار خود ادامه دهد.

  فعالان اقتصادی از ظرفیت مشورتی وزارت امور خارجه در اصفهان استفاده کنند

http://iwf.ir/lnks/66192/-.aspx

اخبار قبلیرئیس جمهور الجزایر نامه ای کتبی به بشار اسد ارسال کرد

دیدگاهتان را بنویسید