آلاشت به مقصد گردشگران کویتی تبدیل می شود

به گزارش خبرنگار موج مازندران، یحیی علی نژاد با اشاره به دیدار با ابراهیم نوروزی معاون سفارت ایران در کویت در شهرداری آلاشت، از پیشنهاد همفکری با تعدادی از تجار و سرمایه گذاران ایرانی مقیم کویت خبر داد. برای توسعه فضای گردشگری سرمایه گذاران ایرانی مقیم کویت در حال آماده سازی برای ساخت مجتمع های مسکونی در آلاشت هستند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بسیاری از اعراب نواحی خلیج فارس آنها در فصل تابستان به ایران سفر می کنند، بنابراین در دستور کار این است که شرایط مناسب برای تبدیل آلاشت به مقصد گردشگری این کشورها فراهم شود.

شهردار آلش ظرفیت بالای این شهر را بیان کرد گردشگری آلاشتن وی در زمینه ساخت اماکن تفریحی و اقامتی گفت: آلاشت یکی از مناطق کوهستانی و گردشگری مازندران و کشور است.

وی با اشاره به اینکه آلاشت در طول هفته در فصل بهار و تابستان میزبان مسافران زیادی است، گفت: در حال حاضر به دلیل حضور خیل عظیم مسافران و گردشگران در آلاشت، در ارائه خدمات به مسافران در زمینه اسکان با مشکل مواجه هستیم. .

علی نژاد با بیان اینکه تعداد خانه های قدیمی و آپارتمان های سیاحتی در آلاشت کم است، تصریح کرد: کیفیت و کمیت این واحدها مناسب نیست به همین دلیل فراخوان حضور سرمایه گذاران در آلاشت است، شهرداری نیز می تواند زمینی را برای ساخت و ساز تهیه کند. و واحدهای سازنده مسکونی سرمایه گذاران را تضمین می کند و راه را برای آنها هموار می کند.

وی تاکید کرد: ساخت و سازهای اساسی در حوزه اقامتی مانند هتل و آپارتمان در نظر گرفته شده است.

  وزیر فرهنگ فرانسه: نوتردام در سال 2024 بازگشایی می شود

دیدگاهتان را بنویسید