گرانی و تورم عذاب مردم ماست/ نتیجه برنامه ها و زحمات مسئولان را باید سر سفره مردم دید.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری در نهمین اجلاس مشترک ریاست مجلس خبرگان و کمیسیون ها که امروز پنجشنبه (9 تیرماه) برگزار شد، ضمن تبریک ایام غدیر خم و میلاد امام هادی و امام(ع) برگزار شد. کاظم سلام الله علیه گفت: گرانی به مردم ما آسیب می زند، البته مسئولان شبانه روز برای رفع مشکلات مردم تلاش می کنند و من شخصا از مسئولان تشکر می کنم.

و افزود: نتیجه برنامه ها و تلاش های مسئولان باید سر سفره مردم دیده شود، ایمان و صبر داریم که باید قدر این نعمت را بدانیم.

آیت الله جنتی افزود: مردم انتظار دارند در ماه های آینده تاثیر اصلاحات اقتصادی را روی میز خود ببینند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: راه حل اصلی مشکلات کشور تکیه بر توان و توان داخلی کشور است و موضوع خنثی سازی تحریم ها باید به عنوان دستور کار اصلی دولت در کنار رفع سرکوبگران دنبال شود. تحریم ها.

وی با بیان اینکه حرکت ها و فعالیت ها برای خنثی سازی تحریم ها در گذشته مطلوب نبوده است، گفت: بحمدالله دولت سیزدهم به این موضوع توجه داشته است که قابل تقدیر است.

آیت الله جنتی گفت: بسیاری از گره ها به دست مسئولان و با حمایت مردم قابل حل است. امکانات زیادی داریم اما متاسفانه در حد نیاز از آنها استفاده نمی شود. به همین دلیل است که مدیران باید سعی کنند از امکانات استفاده کنند و خدا خیرشان دهد این هم کمک می کند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: موضوع هسته ای نباید بر سیاست خارجی سایه بیاندازد و سیاست خارجی کشور نیز نباید با موضوع هسته ای به تعویق بیفتد. روابط اقتصادی با همسایگان باید ادامه یابد.

  روسیه در تلاش برای دستیابی به اینترنت نسل ششم است

دیدگاهتان را بنویسید