کیهان نوشت: پیام قدیری درباره سیلی زدن مردم به گوش دشمن

2 خبر عجیب
روزنامه کیهان

روزنامه شفقنا-کیهان در یادداشتی با عنوان پیام قدیری در مورد زدن مردم به گوش دشمن نوشت:

مراسم باشکوه عید غدیر در تهران با عنوان مهمانی 10 کیلومتری و حضور شگفت انگیز حدود سه میلیون نفر در کنار سایر مراسم ملی و پر رونق که در کشور برگزار شد، امسال جلوه ویژه و خاطره انگیزی در این امر دارد. بایرام بزرگ داده بود ازدحام جمعیت در خیابان ولی عصر (عج) و خیابان های اطراف آن در حالی بود که بسیاری از مردم به دلیل تردد در خیابان های دوردست در جاده گیر کرده بودند و نمی توانستند به محل برگزاری مراسم برسند.
این در حالی است که مانند دیگر مناسبت های مذهبی، اجتماعی و سیاسی در سال های اخیر، حضور جمع کثیری از جوانان و نوجوانان عاشق اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و حضور یکپارچه اقشار مختلف مردم با ظواهر متفاوت به ویژه در این مراسم مشهود است. .
به همین دلیل است که رسانه های متخاصم و همسو و برخی از حامیان داخلی صبر و حوصله خود را از دست دادند و به بهانه های مختلف ناراحتی و خشم خود را از این رویداد بزرگ ابراز کردند. اما واقعاً درد و نگرانی واقعی این مردم و شبکه‌هایی است که دشمنی خود را با مردم ایران از دست نداده‌اند و همواره از تحریم‌ها و هر آنچه که برای کشور ما مشکل ایجاد می‌کند حمایت و ابراز خوشحالی کرده‌اند.
مثلا تولید زباله در مراسم بزرگ یا مترو شلوغ؟ آیا می توان باور کرد که آنهایی که با آب و تاب و شادی و نشاط و با سیاهی در تارهای نفتی خود اخبار مرگ و میر کرونا را در ایران پخش می کنند، اکنون دلسوز مردم ایران شده و نگران خطر کرونا در فضای باز شده اند. مراسم؟
طبیعتا دلیل این بدبختی متفاوت است، این افراد و رسانه های خبیث از ضربه ای که به حیثیتشان وارد شده و سیلی محکمی که بار دیگر از مردم و جوانان این کشور خوردند تلخ و سردرگم هستند. آنها حق دارند؛ طبیعی است که در ۲۴ ساعت شبانه روز از تلاش برای ایجاد شکاف بین مردم و ارزش ها و نظام حکومتی دریغ نمی کنند و هزینه های هنگفتی را خرج می کنند، اما ناگهان در یک جشن مذهبی باشکوه دور از تصور و انتظارشان. ، همه این تلاش ها را بی نتیجه می بینند، نباید در وضعیتی بهتر از وضعیت امروز باشند.
اما حضور حماسی مردم و جوانان در مراسم عید غدیر خم امسال تنها دلیل خشم رسانه های دشمن و هنگ مجازی آن نیست، این حادثه سابقه پرباری دارد و می توان به چند نمونه از آن در سال های اخیر اشاره کرد.
حضور بی نظیر مردم در حماسه 18 دی 1367 در واکنش به تجاوز به روز عاشورا توسط یاغیان و گلایه های حسینی (ع) و حضور مردم در میدان برای پایان 8 ماهه قیام و جنگ رسانه ای دشمن، یکی از شدیدترین ضرباتی بود که دشمنان و بدخواهان از ملت ایران خوردند که با استفاده از تمامی امکانات رسانه ای و مجازی آن روز، با انواع توطئه های سنگین و گسترده دشمنی کردند. بسیج برخی سفارتخانه ها و رساندن تمام سرمایه خود به میدان منافقین و بهائیان و یاغیان با حضور مردم. پنبه شد و بار دیگر شاهد حضور اقشار مختلف مردم از زن و مرد و پیر و جوان با افکار و قیافه های مختلف برای پاسداری از نظام اسلامی و پاسداری از ارزش های عاشورایی جامعه بود. تصادفی
که 10 سال پیش در 3 تیر 1357 اتفاق افتاد و حضور به موقع مردم و جوانان به شورش چند روزه شورشیان تحت حمایت دشمن در برخی از خیابان های تهران پایان داد.
در سالهای پس از آن روزها علیرغم افزایش حجم تبلیغات منفی، گسترش امکانات رسانه ای و استفاده کامل دشمن از فضای مجازی برای ایجاد شکاف بین مردم و جوانان با مسئولان و ارزش های بر کشور حاکم شود، در مناسبت های مختلف مذهبی، ملی و سیاسی، نتیجه با تصور و انتظار دشمن بسیار متفاوت بود. جدای از حضور مردم و جوانان در مناسبت هایی مانند موکب ها
22 بهمن یا انتخابات مختلف برخلاف میل و تلاش دشمن می توان به حضور چند ده میلیونی از اقشار مختلف مردم در مراسم باشکوه تشییع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد که باعث شد. حیرت دنیا و ناامیدی دشمنان. سوالی که نشان از عمق عشق و دلبستگی مردم به نظام اسلامی و میهن و فرهنگ عاشورا داشت و اگر بتوان پیکر حاج قاسم و یارانش را در همه کشورها تشییع کرد، بی شک مردم در هر شهر و استانی خواهند بود. شرکت در -با شکوه از شهر و حومه قبلی.
نمونه دیگری از عشق این مردم به فرهنگ شهادت و مکتب اسلام را می توان در تشییع باشکوه شهدای غواص یا شهید محسن حججی مشاهده کرد.
یا دفن اعلام شده پیکر دانشمندان.
حضور چند میلیونی مردم به ویژه جوانان کشورمان در راهپیمایی اربعین در سال های اخیر، برگزاری مراسم اعتکاف – که بعضاً به دلیل شرکت گسترده جوانان به قید قرعه امکان پذیر است -، برگزاری هیئت ها. و برگزاری مراسم مذهبی در ماه محرم با شکوه روزافزون و شب های قدر و غیره و رونق اردوهای راهیان نور و گسترش اردوهای جهادی با مشارکت داوطلبانه جوانان و دانش آموزان در مناطق محروم از دیگر مصادیق دینداری است. جامعه ایران و عمق باور به ارزش‌ها که موجب ناامیدی دشمن شد. دشمنی که بسیار تلاش می کند جامعه و جوانان ایرانی را به عنوان یک ادم دینی و دارای اختلاف فکری و عقیدتی با نسل اول انقلاب جلوه دهد، اما هر بار جمعیتی قوی جان خود را از دست می دهند.
در شرایطی که بسیاری از کشورهای غربی در مسیر انحطاط و سقوط اخلاق و با حاکمیت شیطان و ارواح خبیثه، شاهد ترویج مواردی مانند همجنس گرایی در سطح جامعه و مدارس و رژه این توهمات بداخلاق هستند. مردم در کوچه هایشان، مفتخریم که کوچه ها و کوی و برزن ایران اسلامی شاهد برافراشتن پرچم اهل بیت (ع) و حضور خیل عظیم نوجوانان و جوانان در راه روشن و پاک بوده است. اسلام و ارزش های الهی
جامعه ایران در ماه های اخیر شاهد یکی از عجیب ترین و زیباترین جلوه های تبلور ایمان و دلبستگی به ارزش ها با معجزه آهنگ سلام کمندات در کشور بوده است. این بار نوبت به خردسالان و نوجوانان رسید تا با حضوری کم نظیر در مراسم سرود این سرود صحنه های زیبایی از معارف اسلامی و مدرسه ای خود را به نمایش بگذارند. در آنجا به خصوص پس از تجمع خانوادگی 100 هزار نفری در ورزشگاه آزادی، رسانه های دشمن و برخی وابستگان و پیروان آنها عصبانی شده و با بهانه های واهی شروع به صحبت از ماجرا کردند، اما خودشان بهتر می دانند چه اتفاقی افتاده و با آن مخالفت می کنند. بی فایده است جالب اینجاست که این سرود محدود به مرزهای ایران نبود و به اقصی نقاط منطقه و جهان رسید و در سایر کشورها نیز مورد استقبال فطرت های پاک قرار گرفت.
اینها چند نمونه از حضور پرمعنای مردم ما در مراسم و برنامه هایی است که خشم مخالفان را برانگیخته است و البته دشمن به خوبی متوجه شده است که به کجا ضربه می زنند و مطمئن است که حضور مردم و جوانان در این آثار ارزشمند. ، مسیرهای ساخت روحی و انسانی اگر به همین منوال ادامه دهد، تمام نقشه ها و نقشه هایش بی نتیجه و بی نتیجه می شود و دقیقاً به همین دلیل است که در سال های اخیر بسیار هدفمند و با روش های مختلف، آشکار و پنهان، روی بچه ها تأثیر گذاشته است. جوانان کشور و تغییر ذائقه و احساسات و سرمایه گذاری و فعالیت می کنند.
بدین ترتیب دشمن می تواند با استفاده از ابزار بسیار کارآمد و جامع فضای مجازی، انواع شبهات دینی، سیاسی و اجتماعی را کاشته، چهره های پوچ اما سرشناس و سلبریتی های داخلی و خارجی را الگوی خود معرفی کند، انیمیشن ها و بازی های رایانه ای زیادی تولید و عرضه کند و مسموم شود. تلاش برای اجرای سند ننگ 2030 در کشور، تلاش برای معرفی سبک زندگی غیراسلامی و غیر ایرانی در خانواده ها با ترویج سگ گردانی و…، برجسته سازی برخی جشن ها و رسوم به اصطلاح غیر بومی و نامانوس غربی. در ذهن جوانان تلاش برای مدیریت فرهنگ نادرست خودداری از بچه دار شدن و ترویج زندگی تک فرزندی یا بی فرزندی و حتی ترویج زشتی ها مانند ازدواج سفید برای آسیب رساندن به کانون مهم خانواده، تلاش برای اجرای سبک آموزشی غربی بدون آموزش در مدارس به ویژه در برخی مدارس غیردولتی تلاش می کند گسترش اختلافات قومیتی و فرهنگی، ترویج حجاب به طرق مختلف و بسیاری اقدامات دیگر برای جلوگیری از تربیت نسل جوان و مومنان انقلابی.
همه اینها هوشیاری خانواده ها و البته مسئولان را می طلبد تا به هر طریقی مانع نفوذ دشمن شوند. پاکسازی و سالم سازی فضای مجازی و پرهیز از انفعال خطرناک در قبال این حربه دشمن، تاکید بر فعالیت های آموزشی مفید و سازنده در مدارس، ایجاد تولیدات فرهنگی، بازی و انیمیشن انبوه و … متناسب با نیاز جامعه جوان و انجام توطئه های شوم. به طور جدی می تواند آرزویی را که دشمن برای نسل آینده این کشور دیده است محقق کند.
کلام پایانی این است که این احساس مسئولیت از سوی مردم، جوانان و خانواده ها، علیرغم مشکلات و معضلات اقتصادی، برای حضور شرافتمندانه در کار نظام و انقلاب و خنثی کردن دشمن، وظیفه مسئولان و حاکمان دولت سنگین تر می شوند و از آنها می طلبد که جدی تر و سپاسگزارتر باشند.
برای حل مشکلات زندگی این افراد، درست تلاش کنید.

  304 کشته بر اثر باران های موسمی و سیل در پاکستان

عباس شمسعلی

اخبار قبلیصفری گزارش داد: معافیت روادید چند کشور آسیایی و آفریقایی برای ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید