نقل و انتقالات پرسپولیس دو گزینه جذاب برای خط حمله!

پرسپولیس خبر عجیب

شفنا- پرسپولیس پس از حدود یک ماه نقل و انتقالات با یک مهاجم درجه یک به توافق نرسید.

به گزارش شفقنا ورزشی، سرخ پوشان پایتخت که به نظر می رسد تمایلی برای جذب کاسیانوی برزیلی ندارند، در فاصله زمانی کوتاه تا پایان نقل و انتقالات، برای تقویت خط حمله خود حداقل باید یک مهاجم را به خدمت بگیرند.

این در حالی است که شنیده ها حاکی از پیشنهاد دو مهاجم جدید به یحیی گل محمدی است که در صورت تمایل سرمربی، حداقل یکی از آن گزینه ها راهی پرسپولیس خواهد شد.

کریم انصاری فرد که سابقه حضور در تیم پرسپولیس را دارد، گزینه اول ارتش سرخ خواهد بود. خبرها حاکی از آن است که کریم انصاری فرد به پیشنهادات اولیه قرمزها پاسخ نداده و می خواهد فوتبال خود را در یونان ادامه دهد اما مدیران پرسپولیس با اقدامات خود سعی دارند این مهاجم را راضی کنند تا دوباره به پرسپولیس بپیوندد.

گزینه دوم پرسپولیس شیخ دیابته است، این مهاجم که به تازگی از الغرافه قطر جدا شده می تواند گزینه مناسبی برای خط حمله سرخ ها باشد اما به نظر می رسد یحیی گل محمدی تمایل خاصی برای جذب مهاجم فرانسوی ندارد.

به هر حال مدیران پرسپولیس باید هرچه زودتر یک مهاجم درجه یک برای خط حمله پالسپشان به خدمت بگیرند تا مانند سال گذشته با کمبود مرد در این پست مواجه نشوند.

منبع: ورزش شفقنا

اخبار داغ دیگر:

  نشت گاز و رفع فوری آن مهمترین فرآیند و خط قرمز شرکت گاز استان اصفهان است

دیدگاهتان را بنویسید