مشخصات املاک شهرداری کرج

خبر عجیب

شفقنا- رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و منابع انسانی شورای اسلامی شهر کرج می گوید: از طریق تشکیل بانک اطلاعاتی تمامی اموال مدیریت شهری کرج در این بانک شفاف سازی می شود.

به گزارش شفقنا از صداوسیما، مرکز البرز، عمار ایزدیار گفت: بر اساس این طرح، تمامی سازمان ها، معاونان و شرکت ها موظفند فهرست اولیه املاک و اماکن خود را ظرف مدت 2 هفته پس از ابلاغ به شهرداری کرج ارائه کنند. طرح. به غیر از (به هر عنوان اعم از دائم یا موقت) به اداره کل املاک و اموال غیرمنقول شهرداری کرج محول شد تا نسبت به بررسی و اقدام لازم اقدام و ظرف مدت دو ماه نسبت به تکمیل نواقص و مستندات فهرست املاک و مستغلات اقدام نماید. املاک و املاک تحت مدیریت خود و اسناد مربوطه آنها را برای ثبت به اداره اصلی “املاک و مستغلات” ارائه می کنند.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و نیروی انسانی شورای اسلامی شهر کرج افزود: از آنجایی که هرگونه برنامه ریزی برای مدیریت و بهره برداری از املاک متعلق به شهرداری کرج در جهت تحقق اهداف مدیریت شهری و برآورده ساختن شرایط موجود است. نیازمند تکمیل بانک جامع اطلاعات املاک شهرداری کرج است و تحقق این امر مستلزم همکاری و هماهنگی تمامی حوزه های ذیربط در این حوزه است و تسریع در تعیین تکلیف علاوه بر جلوگیری از سوء مدیریت و مفاسد احتمالی، می تواند شاخص شفافیت را افزایش دهد. و تسهیل در انجام امور در زمینه مدیریت اموال شهرداری کرج.

ایزدیار گفت: طرح فعلی با عنوان «تکمیل و ساماندهی بانک اطلاعات املاک و مستغلات شهرداری کرج در مناطق 15 گانه» اخیراً به تصویب اعضای شورای شهر رسیده است.

  پلمپ 95 اتحادیه متخلف از قوانین ماه مبارک رمضان در اصفهان

وی خاطرنشان کرد: اداره کل املاک و مستغلات با همکاری معاونت شهرسازی و معماری شهردار، معاونت فنی و عمران و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، برای تهیه بودجه هزینه تملک بر اساس مکان، پیگیری کنند. ایجاد لایه های مربوط به خط لوله پروژه های کسب اولویت.

اخبار قبلیبلژیک قرارداد تبادل زندانیان با ایران را تصویب کرد

دیدگاهتان را بنویسید