52 کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل به بهره برداری رسیده است

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: هفته آینده با سفر یکی از معاونان رئیس جمهور در استان اردبیل، 52 کیلومتری بزرگراه با هزینه ای بالغ بر 980 میلیارد تومان افتتاح می شود.

وی با بیان اینکه تا پایان فصل کاری 50 کیلومتر بزرگراه دیگر به بهره برداری می رسد، افزود: امیدواریم با اجرای پروژه های زیربنایی شاهد جذب بیشتر گردشگر، امنیت سفر و… مصرف سوخت کمتر و تسریع در سفر در استان اردبیل.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل: وی با بیان اینکه تمامی راه های شریانی استان اردبیل دارای نظم ملی است، گفت: تا پایان فصل کاری امسال 50 کیلومتر بزرگراه به بزرگراه های استان اردبیل اضافه می شود.

حیدری گفت: 93 هزار و 492 نفر در مرحله اول نهضت ملی مسکن در استان اردبیل ثبت نام کرده اند که از این تعداد 34 هزار و 432 نفر واجد شرایط هستند.

وی گفت: زمین احداث نهضت ملی مسکن در اردبیل یکی از بهترین مناطق شهر است و در آینده نزدیک یکی از بهترین مناطق شهر محسوب می شود.

  وضعیت کتب درسی حوزه; از ما نمی خواهید کتاب هایی را که امتحان پس نداده اند رها کنیم / درس را باید از معلم گرفت، ربطی به کتاب ندارد / رشته نیاز به تاریخ و حرف و علم معقول دارد; آیت الله نجفی در گفتگو با شفقنا

دیدگاهتان را بنویسید