کشف 25 کیلوگرم تریاک در نیشابور

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سرهنگ علیرضا حسین علیزاده فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور در خبری اعلام کرد: دستگیری تاجر مرگ و کشف 25 کیلوگرم تریاک در شهرستان نیشابور.

سرهنگ حسین علیزاده ادامه داد: پس از پایان شیفت وظیفه، افسر پلیس راهنمایی و رانندگی هنگام مراجعه به منزل متوجه واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در جاده کمربندی چهارراه امام رضا (ع) شهر نیشابور و به دلیل واژگونی خودروی سواری پراید شد. احساس مسئولیت و تعهد، بلافاصله وارد عمل شد. خواهد بود

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور خاطرنشان کرد: راننده خودرو به محض مشاهده پلیس در حالی که سه قطعه پلاستیک مشکی رنگ را به همراه داشت از خودروهای عبوری کمک خواست و قصد داشت سوار خودرویی شود که یک افسر وظیفه شناس به او دستور توقف داد.

وی همچنین افزود: در آینده راننده خودرو به ناچار از سوار شدن به خودرو منصرف شد و با جا گذاشتن پلاستیک ها متواری شد که با بررسی پلاستیک ها و محتویات داخل آن مشخص شد. تریاک این بود که بلافاصله وضعیت را به مرکز 110 گزارش کرد و ضمن درخواست کمک، خودروهای عبوری را تسهیل و هدایت کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور نیز گفت: با حضور ماموران انتظامی برای عملیات ویژه به مبارزه با داروها هویت راننده مشخص و پس از هماهنگی با مقامات قصایی در یک عملیات ویژه بازداشت شد.

سرهنگ حسین علیزاده تاکید کرد: از اقدامات به موقع این مامور وظیفه شناس در کشف 25 کیلوگرم تریاک در کیسه های پلاستیکی و معرفی متهمان به مراجع قضایی قدردانی می کنیم و ماموران انتظامی در هر شرایطی آماده ایثار و جانفشانی هستند و شهدا و جانبازان این نیرو دلیل و تایید موضوع هستند.

  دبیرکل گروه نفت اوپک درگذشت

دیدگاهتان را بنویسید