کره شمالی: گزارش آمریکا در مورد قاچاق انسان یک “هیجان” کامل است.

شمالی خبر عجیب

شفقنا- کره شمالی گزارش سالانه آمریکا در مورد قاچاق انسان به کشورهای دیگر را یک شوخی کامل و توهین به حقوق بشر ارزیابی کرد.

به گزارش شفقنا از ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت امور خارجه کره شمالی نیز این گزارش را فریب مطلق دانسته و دولت آمریکا را مسئول تاریخچه قاچاق انسان دانسته است.

روز سه شنبه، وزارت امور خارجه ایالات متحده گزارش سالانه قاچاق انسان را به روز کرد که به بررسی شیوع قاچاق انسان در سراسر جهان می پردازد و توصیه هایی را برای کشورهای ذکر شده در این گزارش ارائه می دهد.

در این گزارش، همه کشورها در چهار بخش طبقه‌بندی شده‌اند که از کشورهایی شروع می‌شود که نسبت به کشورهایی که این فرآیند را تسهیل، مشارکت یا امکان‌پذیر می‌کنند، اقدامات بیشتری علیه قاچاق انسان انجام داده‌اند.

این گزارش یازده کشور از جمله کره شمالی، افغانستان، چین، روسیه و سوریه را به داشتن سیاست یا الگوی قاچاق انسان، قاچاق در برنامه‌های دولتی یا کار اجباری در بخش‌های مرتبط با دولت متهم کرد.

این گزارش همچنین دولت پیونگ یانگ را به سوء استفاده از نیروی کار به عنوان بخشی از سیستم سرکوب سیاسی و یک سیستم قطب اقتصادی از طریق زندان ها و اردوگاه های کار، بسیج توده ای و کار در خارج از کشور متهم کرد.

در پاسخ به این اتهامات، وزارت خارجه کره شمالی نیز اعلام کرد که آمریکا باید ابتدا خود را قبل از مداخله در امور داخلی سایر کشورها و تلاش برای سرپوش گذاشتن بر اشتباهات خود در معرض آزمایش قرار دهد، زیرا قاچاق انسان یک بیماری لاعلاج است. صدها سال از زمان تأسیس آمریکا در این کشور وجود داشته است.

  برقراری جوی پایدار تا پایان هفته جاری در اردبیل

این وزارتخانه همچنین در ادامه بیانیه خود آورده است: آمریکا که همچنان همان تاریخ و تاریخ کثیف قاچاق انسان را دنبال می کند، هر ساله این گزارش را منتشر می کند و وضعیت قاچاق انسان در کشورهای دیگر را ارزیابی می کند که تمسخر کامل و توهین به حقوق بشر است. .

این بیانیه همچنین به مرگ حداقل 50 مهاجر غیرقانونی اشاره می کند که در گرمای شدید پس از رها شدن در کامیون در نزدیکی شهر سن آنتونیو، تگزاس جان خود را از دست دادند و بیان می کند که از سال 1525 تا 1866، 12، 5 میلیون آفریقایی در قاره آمریکا به بردگی گرفته شدند. .

دیدگاهتان را بنویسید