واحدهای زیر مجموعه شستا دانش ایجاد می شود

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، ابراهیم بازیان وی در بازدید از شرکت صنایع سفال چینی ایران در مرند گفت: اکثر صنایع زیر مجموعه شستا قدمت 15 تا 20 ساله دارند و این مجموعه در نظر دارد با مشارکت دانشگاه ها این گروه ها را دانش بنیان کند تا محصولات را می توان با استفاده از تکنولوژی مدرن تولید کرد.

وی خاطرنشان کرد: هدف از این اقدام به روز رسانی و نوسازی و بهسازی تجهیزات و ماشین آلات، کاهش قیمت تمام شده، کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و افزایش کیفیت و کمیت خروجی است.

باجیان تحریم های ظالمانه علیه کشور را فرصتی برای خودکفایی صنعت کشور می داند و می افزاید: در دوران تحریم ظرفیت های زیادی که مغفول مانده بود مورد توجه قرار گرفت و همین امر باعث پیشرفت و شناخت نقاط ضعف و قوت شد.

مدیرعامل شستا همچنین وی در بازدید از شرکت علم آرای مرند به موارد مدیریتی و راهبردی که منجر به توقف تولیدات این شرکت شد اشاره کرد.

بازیان تاکید کرد: باید تغییر نگرش نسبت به این مجموعه داشته باشیم و بانک ها نیز باید از فرصت لازم برای احیای این مجموعه استفاده کنند که این خواسته مردم شهرستان مرند است.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با اشاره به سیاست آن مجموعه برای جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی، افزود: تلاش برای توقف یک گروه تولیدی حرکت به سمت خطوط دشمن است و این مجموعه به هیچ وجه اجازه توقف تولید را نخواهد داد. زیر گروه ها

شرکت صنعت خاک ایران چین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کائولن فرآوری شده و درجه بندی شده در کشور است و شرکت علم آرا نیز تولید کننده لوله و اتصالات GRP می باشد.

  تشدید تدابیر امنیتی در بغداد در آستانه نشست امروز پارلمان

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی امروز با استاندار آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کرد.

دیدگاهتان را بنویسید