معضل زباله های شهری یکی از معضلات کنونی و از دغدغه های مسئولان است

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در جلسه کمیته خدمات شهری شورای شهر بندرعباس که دستور کار اپلیکیشن خدمات شهری شهرداری بندرعباس را ارائه کرد، گفت: این روزها در تمام شهرهای دنیا به طلای کثیف یا ضایعات قابل بازیافت توجه شد اما در شهر بندرعباس هنوز نتوانسته ایم از این طلای کثیف که مشکل ساز شده است استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه طرح کاربردی جمع آوری پسماند طرح مناسبی است که توسط کمیته خدمات شهری شورای شهر ارائه شده است و برای کاهش نگرانی شهروندان نسبت به زباله در شهر از این طرح حمایت خواهیم کرد، تصریح کرد: جمع آوری هوشمند زباله کار ارزشمندی است و فرهنگ سازی شهروندان رکن مهمی برای تحقق جمع آوری زباله است که باید در این حوزه فرهنگ سازی انجام شود.

نوبانی بیان کرد: شاهد هستیم که زباله جمع کن های سطح شهر سلامت شهروندان را به خطر می اندازند و کار نظافتچیان شهرداری را دوچندان می کنند که در صورت اجرای موفقیت آمیز این طرح شاهد شهری زیبا و بدون زباله خواهیم بود.

وی افزود: در این روش جمع آوری زباله های بازیافتی از طریق اپلیکیشن جمع آوری زباله خشک انجام می شود و امکان درخواست جمع آوری و خرید زباله های بازیافتی شهروندان به صورت آنلاین وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

شهرداری ها اولین مخزن مطالبات مردم هستند

شهردار بندرعباس گفت: با استفاده از این نرم افزارها می توانید در هر مکانی با تعیین زمان درخواست خودرو کنید تا در اسرع وقت نزدیکترین خودرو به آدرس درخواستی ارسال شود و نسبت به تحویل و خرید بازیافتی اقدام کنند. هدر.

  گاردین: اروپا نسبت به آینده روابط با انگلیس بدبین است

وی گفت: معاون خدمات شهری شهرداری با حضور مدیران حقوقی شهرداری و شرکت شهر سبز آنامیس که کار بازیافت زباله را انجام می دهند جلسه ای برگزار و این موضوع را به مرحله اجرا بگذارد تا مشکلات این پروژه برطرف شود. نظارت می شود و در صورت بروز مشکل برای کاهش آن بیایید مشکلات را امتحان کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید