معدن در منطقه گوش داشی نمی تواند مجوزهای لازم را دریافت کند

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، احمد آقایی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قاضی استان گیلان وی در بازدید از معدن قوش داشی در منطقه حیران آستارا با اشاره به اینکه فردی قصد استخراج سنگ باطله از معدن قوش داشی را داشته است، اظهار داشت: با توجه به موانع و مشکلات راه اندازی این معدن، تمامی مدیران و کارمندان متفق القول هستند و به جرأت قبول دارند که این معدن نتوانست مجوزهای لازم را دریافت کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ایجاد این معدن بین دو دره در گردنه حیران تنش اجتماعی و آسیب های زیست محیطی و قطع آب در چندین روستا را به دنبال دارد.

آقایی همچنین در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شهرستان آستارا با اشاره به اینکه نظام ما یک نظام اخلاقی مبتنی بر اخلاق است، تصریح کرد: بها دادن به خدمات و زحمات گذشتگان از ویژگی های نظام اسلامی است.

وی به شهرستان آستارا دارای اهمیت راهبردی در استان گیلان اشاره کرد و افزود: این شهرستان دارای غنای فرهنگی و سابقه تاریخی و مذهبی غنی و دارای صنعت گردشگری و ارز است و مسئولان باید برای رفع مشکلات این شهرستان تلاش کنند.

    قوه قضائیه

آقایی حرکت در مسیر حکمت و تفکر برگرفته از آموزه های دینی را بیان کرد و گفت: امیرالمومنین علی (علیه السلام) معتقد بودند که احسان به مردم مؤثرترین وسیله برای جلب رضایت و رحمت الهی است و مدیران ما همچنین باید در حین خدمت از استادان وارسته الهام گرفت. ، بستری برای رضایت مردم فراهم کند.

وی با تمرکز بر اجرای طرح های ملی در آستارا و نیاز به مصالح برای اجرای آنها خاطرنشان کرد: موانع و محدودیت ها در حوزه محیط زیست، منابع طبیعی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و نیز بی احتیاطی و بی احتیاطی وجود دارد. گذشته ما را وادار کرد بگذار امروز وارث باتلاقی بزرگ باشیم.

  کرملین: کیف هنوز به پیشنهادات جدید روسیه پاسخی نداده است

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با اشاره به لزوم برنامه ریزی و تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام و اهمیت عقلانیت و آینده نگری، تصریح کرد: مهمترین رکن نظام اسلامی مردم و مردم هستند. قوه قضائیه او در همه امور منافع مردم را در نظر خواهد گرفت و هرگز اجازه اجرای قطعنامه علیه مردم را نخواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید