معاون وزیر راه: خط مترو تهران – پرند ده فجر به بهره برداری می رسد

شفقنا- مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و معاون وزیر راه و شهرسازی از بهره برداری از یک خط مترو تهران – پرند در دهه فجر خبر داد.

به گزارش شفقنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی؛ عملیات آزمایش سرمای مترو تهران – پرند صبح امروز چهارشنبه 8 تیرماه با حضور علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید انجام شد.

در حاشیه این عملیات، علیرضا جعفری، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به آخرین وضعیت خط مترو تهران – پرند گفت: خوشحال و قدردان هستیم که شاهد تست سرد خط مترو تهران – پرند هستیم. در این روزهای فرخنده».

وی افزود: امیدواریم پس از این تست و طی مراحل فنی که همکاران ما در مترو تهران و کمپ حاتم انجام می دهند، بتوانیم هر چه سریعتر به قولی که در شهر پرنده به مردم عزیزمان داده شده عمل کنیم. ” “

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: با توجه به اینکه مهمترین خدمات حمل و نقلی برای شهروندان در مجموعه پرند از طریق این ریل خواهد بود، شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و وزارت راه و شهرسازی در این امر مشارکت خواهند داشت. پروژه با مترو تهران و با اجرای قرارگاه خاتم بخشی از هزینه های اجرای این خط با پاکسازی بر عهده گرفت.

جعفری افزود: در این راستا همکاری خوبی با استاندار و استاندار تهران در خصوص تعیین کاربری اراضی پرند داشتیم و توافقاتی در این زمینه انجام شد. شهر پرند قرار شد به عنوان پاکسازی به مترو تهران منتقل شود.

  چگونه عمر برای پذیرش بیعت به درب خانه امام علی شتافت؟

وی با اشاره به اینکه بحث تغییر کاربری در خصوص مترو تهران – پرند در قالب سقف 700 میلیارد تومانی صورت گرفت، گفت: امروز این بسته تهاتری در خدمت مردم عزیز مترو تهران قرار گرفته است. برای تامین هزینه های اجرای این پروژه که ضروری است. قبول میکنم

جعفری ادامه داد: با توجه به اینکه نیاز به هم افزایی بین دستگاه های مختلف در فضای حاکمیتی وجود دارد، خوشحالیم که با همکاری وزارت راه و شهرسازی و شهرداری تهران، این سطح از خدمات و خدمات حمل و نقل عمومی این اتفاق افتاده است. ، که مورد نیاز است شهروندان در حال حرکت هستند و به سرعت پیش می روند. امیدواریم با کاربرد فنی که در قرارگاه حاتم وجود دارد و همچنین ظرفیتی که امروزه در بین جوانان و نیروهای متخصص ایرانی ما به چشم می خورد، شاهد توسعه این خدمات در بخش های مختلف باشیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص ساعات کاری مترو تهران – پرند گفت: همین الان می توان به شهروندان عزیز پرندی که سال ها منتظر این خط بودند قول داد که شاهد کار خط در این مسیر باشیم. به امید خدا در دهه فجر».

وی ادامه داد: این خط مترو دارای دو خط است که یکی از آنها برای خدمات رسانی به شهروندان پرندی فعال می شود. بی شک متناسب با افزایش تقاضا و استقبال شهروندان از این خط، توسعه آن در دستور کار قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت عمران با اشاره به بودجه مورد نیاز برای تکمیل این پروژه گفت: این پروژه اتصال تهران به پرند پروژه ای چند ساله است که قسمت اول آن در دوره قبلی مدیریت این شهر در زمان حضرت امام (ره) بوده است. ایستگاه فرودگاه افتتاح شد

  دستور استاندار گیلان برای رهاسازی آب از سد سفیدرود امروز / تلاش ویژه کارکنان برای کاهش تنش آبی و رفع نگرانی مردم

وی افزود: ادامه مسیر اعلام شد که 20 کیلومتر بود اما با توجه به افزایش هزینه پروژه ها این بودجه نیز به روز شد. بنابراین در معاونت فنی 1000 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این خط و استفاده از آن با خرید امکانات و تجهیزات الکترونیکی نیاز است.

جعفری در پایان گفت: با توجه به لزوم ارائه خدمات در پروژه، درخواست ما تسریع در اجرای این پروژه است و امیدواریم با روحیه جهادی و انقلابی که در تمامی دستگاه های حاکمیتی کشور وجود دارد، بتوانیم در اجرای این طرح اقدام کنیم. فارغ از اینکه در دولت، مجلس یا حتی مدیریت شهری شاهد رویکردی انقلابی و جهادی هستیم، این هماهنگی و تعامل بین دستگاه ها باعث افزایش سطح خدمات به شهروندان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید