مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان ناکامی تیم سابر مردان ایران به مرحله یک چهارم نهایی/ شکست رفیعی در دور یکصد و سی و دوم/ شکست بانوان EPE مقابل تیم اول جهان

شفنا- تیم سابر مردان کشورمان با شکست مقابل ترکیه از راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی جهان بازماند.

به گزارش شفقنا ورزشی، مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان از روز جمعه در مصر آغاز شد و تیم ایران 14 شمشیرباز را در سابر بانوان و آقایان، اپه بانوان و آقایان و فویل بانوان به این رقابت ها اعزام کرده است.

تیم سابر مردان در روز ششم این رقابت ها با ترکیب علی پاکدامن، محمد فتوحی، محمد درهی و نیما زاهدی در مرحله یک هشتم نهایی خود مقابل کویت با نتیجه 45 بر 30 به برتری رسید اما در ادامه مقابل ترکیه به برتری رسید. با امتیاز 45: 38 شکست خورد و از صعود به مرحله یک چهارم نهایی بازماند.

تیم سابر ایران برای کسب یکی از رده های نهم تا شانزدهم باید به مصاف اسپانیا برود.

آن مسابقات امروز در سابر بانوان پیگیری شد که فائزه رفیعی تنها نماینده ایران در جدول 64 با نتیجه 15 بر 9 مغلوب مدیسون دورگود از کانادا شد و از دور مسابقات کنار رفت.

رفیعی با 5 برد و یک باخت در مرحله گروهی راهی دور بعد شد. او از جدول 128 نفره عبور کرد و سپس با برتری 15 بر 14 از نماینده بلژیک به جدول 64 نفره اصلی صعود کرد.

پریماه برزگر در مرحله گروهی این رقابت ها با 4 برد و 2 باخت به جدول 128 نفری رسید و پس از استراحت در این دور با نتیجه 15 بر 10 مقابل نماینده آذربایجان شکست خورد و از صعود به جمع 64 نفره بازماند. جدول.

نجمه سازانچیان در مرحله گروهی شمشیربازی مقابل استرالیا به برتری رسید و مقابل شمشیربازان انگلیسی، کانادایی، مکزیکی، مصری و لهستانی شکست خورد و از صعود بازماند.

  گفتگوی رئیسی با برهم صالح: سطح همکاری ایران و عراق در همه زمینه ها ارتقا می یابد

این رقابت ها امروز در رقابت های تیمی دختران پیگیری شد که تیم ایران متشکل از اعظم بختی، هانیه خوشچوی و مهسا پوراحمتی در اولین بازی خود و در مرحله یک هشتم نهایی مقابل کره جنوبی با شکست 45-45 برترین تیم جهان شدند. 20.

دیدگاهتان را بنویسید