مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان تیم سابر ایران نهم شد

شفقنا- تیم سابر ایران در مسابقات جهانی شمشیربازی مصر به کار خود پایان داد و نهم شد.

به گزارش شفقنا ورزشی، مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان از روز جمعه در مصر آغاز شد و تیم ایران 14 شمشیرباز را در سابر بانوان و آقایان، اپه بانوان و آقایان و فویل بانوان به این رقابت ها اعزام کرده است.

در روز ششم این رقابت ها تیم سابر مردان با ترکیب علی پاکدامن، محمد فتوحی و نیما زاهدی در اولین رویارویی یک هشتم نهایی خود با نتیجه 45 بر 30 برابر کویت به برتری دست یافت. و نیما زاهدی مقابل ترکیه بیست و چهارمین تیم جهان با نتیجه ۴۵ بر ۳۸ شکست خورد و از صعود به مرحله یک چهارم نهایی بازماند.

شاگردان قربانی سپس برای کسب مقام نهم ابتدا به مصاف اسپانیا رفتند و با نتیجه 45 بر 37 این تیم را شکست دادند. تیم ایران صابر با ترکیب علی پاکدامن، محمد فتوحی و نیما زاهدی سپس به مصاف کلمبیا رفت و با نتیجه 45 بر 24 پیروز شد.

سابرهای کشورمان در آخرین دیدار خود در این مسابقات به مصاف آمریکا رفتند. در این دیدار علی پاکدامن، محمد درهی و محمد فتوحی حضور داشتند که در پایان تیم ایران با نتیجه 45 بر 42 به برتری رسید و در رده نهم مسابقات جهانی قرار گرفت.

  نامه انتقادی ماموستا فایق رستمی به مولوی عبدالحمید: انتصاب دریادار شهرام ایرانی عذرخواهی بود / نیازی به ورود دیگران به عنوان یک قابله مهربان نیست.

دیدگاهتان را بنویسید